2013 En Güzel Mutfak Köşe Takımları

553

Mutfak köşe takımları, 2013 mutfak köşe takımları, en güzel mutfak köşe takımları,

mutfak köşe takımları.jpg (14)

Türkiyede yaşayan insanların eski kültürlerinden biri olan Anadolu kültürünün genetik yapısından kaynaklı misafirperver bir halkız. Yaşadığımız evler iç dizaynında birbirinde büyük odalar, geniş misafir odaları, büyük mutfaklı evler artık kimsenin eline geçmiyor. Metropol yaşamına adapte olmaya çalışan insanlar  hem ısıtabildiği, hemde soğutabildiği daha küçük evleri tercih ediyorlar. Müteahhitler bile artık 150 m2 nin altında ev imalatı yapıyorlar sebebine gelince kestiği fatura %1 olduğu için kalan kdv yi kendisi iade alıyor ve diğer işletmelerinde kullanıyor. Evler bu kadar küçüldüğünden dolayı mutfaklarda küçüldü. Mutfakları daha fazla daratmamak için daha fonsiyonlu gömme fırın, mikrodalga, çamaşır ve bulaşık makinasının tamamını barındıran mutfak dolapları kullanılmağa başlandı. Bu dar mutfaklarda günlük ihtiyacımızı karşılacak büyüklükte birbirinden şık mutfak masa ve sandalyeden oluşan köşe takımlarını fikir vermesi açısından Dekorsaati.com olarak sizin için seçtik.

 

Bir önceki yazımız olan Ali Ağaoğlu'nun Muhteşem Yalısı başlıklı makalemizde ali ağaoğlu, ali ağaoğlunun evi ve ali ağaoğlunun villası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

en güzel mutfak köşe takımlarıköşe masa takımlarımutfak köşe takımları fiyatlarıköşe mutfak masasıEn güzel mutfak takımlarıdar mutfaklar için köşe takımlarıkırmızı mutfak köşe takımlarışık mutfak köşe takımlarıkoçtaş mutfak köşe takımlarımutfak köşe takımı fiyatları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.