2013 Angora Halı Modelleri

1257

2013 En güzel Angora Halı Modelleri, çeşitleri, renkleri, desenleri, en şık, son model halı modelleri

2013 Angora Halı Modelleri

2013 Angora Halı Modelleri

2001 yılında Gaziantep 3. Organize sanayi bölgesinde kurulmuş olan Angora Halı, geçmişten gelen geleneksel kilim dokumacılığındaki tecrübelerini 21. yüzyıl teknolojisi ile birleştirmeyi başararak ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan iyi bir firma yolunda hızla ilerlemektedir. Kurumsal kimlik konusunda kendini kanıtlayan firma 400 çalışanı 35.000 m2 kapalı alanı ile Gaziantepin en büyük firmaları arasında yer alan Angora Halı yıllık 3.5 milyon m2 halı üreterek iç ve dış pazar payını gün geçtikçe arttırarak büyüyen firmanın ürettiği birbirinden güzel halılara görünce kalitenin farkına hemen varıyor insan. Dekorsaati.com ekibi olarak sizin için derlediğimiz Angora halı Modellerinden oluşan görselleri paylaşmak istiyoruz. İyi seyirler.

Haydi hep beraber diğer modelleri de inceleyelim mi?

Bir önceki yazımız olan Yeni Model Modern ve Şık Banyo Paspasları başlıklı makalemizde banyo paspas çeşitleri, banyo paspas modelleri ve banyo paspas seti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

angora halı modelleriangora halı modelleri 2013ahşap ev fiyatlarıangora hali fiyatlarıgaziantep angora halı modelleriangora turkuaz renkli hali modelleripierre cardin HALI GÖRSELLERİson model hali cesitleriофициальный сайт Ангора Халиangora halı 2013 collection,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.