Yeni Sezon Goblen Yastık Modelleri

206

Goblen yastık modellerini tanıtmadan önce goblen yastığın ne olduğu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Goblen kelimesi dilimize fransızcadan girmiş bir kelime olup fransızcada “gobelin” geçmektedir. Goblen, sayılabilir delikleri olan bir kumaş üzerinde yapılan resimlere denir.

Goblen işlemesi yapılırken tüm tablo üzerinde hepsi aynı yöne bakan yarım çarpı şeklinde dikişler  kullanılarak yapılır. Goblenin işleme olarak Türkiyede en fazla kullanılan kanaviçe veya etaminden hiç bir farkı yoktur. Kanaviçe veya etamin yapılırken tam çarpı dikiş şekli kullanılırken, goblende ise yarım çarpı dikişler kullanılarak işlem yapılır. Bizlere göre her genç kızın mutlaka çeyizinde olması gereken bir ürün olan goblen yastık kılıflarından oluşan güzel ve ilginç resimlerden oluşan zengin bir resim galerisini dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Bu güzel modeller içinden hoşunuza giden modelin üzerine tıklayarak daha yakından inceleyebilir, yazıcıdan çıktısını alarak kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz.

Yeni Sezon Goblen Yastık Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Baskılı Yastık Modelleri Tasarımları başlıklı makalemizde baskılı yastık çeşitleri, baskılı yastık modelleri ve baskılı yastık örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

goblen modellerikaraca tepsi cesitleriçatı örnekleriniş duvar kağıtları modellerigoblen kumaş örneklerigoblen yastık modellerigoblen kit modellerihttps://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 33kGsk96vv33ZBTO7vk3kahVOCZ4fW4jqxkQEsx23WYcQbbNYdHhAcXFLoh8PBcW a08c1a27fe66b48a3387c159cef9f0c605ab16c9&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXmegoblen yeni modellerigoblen yastэk modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Son  Resimleri
Yeni Sezon Dekoratif Tepsi Modelleri

Ev dekorasyonunda sadece mobilya veya halı gibi eşyaları kullanmak yetmez. Küçük ama dekorasyonunu yapacağınız ortamın ahengini ortaya çıkartacak objelerden de...

Kapat