Yeni Sezon Dekoratif Tepsi Modelleri

267

Ev dekorasyonunda sadece mobilya veya halı gibi eşyaları kullanmak yetmez. Küçük ama dekorasyonunu yapacağınız ortamın ahengini ortaya çıkartacak objelerden de faydalanmak gerekir. Dekoratif tepsi modellerini otantik ev dekorasyonu veya şark odası gibi dekorasyon fikirlerinde kullanmak mümkündür. Dekoratif tepsi modellerini duvarda sergileyebilir veya orta sehpanızın üzerine koyarak onun üzerine de herhangi otantik bir vazo veya gümüşlük kullanabilirsiniz.

Modern tarzda dizayn etmiş olduğunuz ev dekorasyonunuzda da küçük tepsilerden faydalanarak dekorasyonunuza biraz renk katabilirsiniz. Ev dekorasyonu dışında da gümüş ve dekoratif tepsileri de evinize gelen misafirlerinize ikramda bulunurken kullanabilirsiniz. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz şık ve modern tepsi görsellerini hep birlikte gözden geçirelim.

MODERN TEPSİ MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Sticker Saat Modellerinde En Yeni Tasarımlar başlıklı makalemizde dekoratif duvar saatleri, duvar saatleri 2014 ve modern saat modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

tepsi modelleridekoratif aynalı tepsibiev tepsiaynali tepsidekoratif tepsiçay tepsisi modelleri ve fiyatlarımodern tepsilerdekoratif tepsilerşık gümüş tepsi modellerişık tepsi modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014  Önerileri
Sticker Saat Modellerinde En Yeni Tasarımlar

Ev dekorasyonunda belirli düzenlemeler vardır. Öncelikle evinizin iç ve dış görünümünü yaratırsınız. Ondan sonra gerekli eşya ile donatırsınız. Daha sonra...

Kapat