Yeni Model Müstakil Ev Tasarımlarını Gördünüz mü?

327

Apartman yaşamı bir yerde güvenli ama bir o kadar da zordur. Bütün sitenin rahatlığını veya rahatsızlığını sizler de çekmek zorunda kalırsınız. Sitede bir elektrik sorunu olur, bütün site sakinleri buna ortak olur. Bahçeye verilen bir zarardan sizler de bedel vermek zorundasınız. Üst komşunuzun kötü olması durumunda gürültüsünü çekmek veya balkondan çırptığı sofra bezinden dolayı pisliğini çekmek zorunda kalırsınız. İnanın bu saydığım bütün olaylardan dolayı bedel vermiş biri olarak yazıyorum umarım sizin komşularınız da böyle değildir.

Bütün bunları yaşamak istemeyenlere tek tavsiyemiz müstakil ve rahat edebileceğiniz şehrinizin uygun bir yerinden bahçeli bir ev sahibi olmanız olacaktır. Müstakil evin huzurunu ben şahsen hiç bir şeye değişmem. Bir evi alırken evin metrekaresi ne olursa olsun bahçesinin geniş olmasına özen gösterin.

Geniş bir bahçede her türlü yaşam alanınızı kurabilirsiniz. Evin arka bahçesine bakan bölümüne kış bahçesi olarak da kullanabileceğiniz camdan yapılmış bir bölüm ekleyebilir. Evin ön bölümüne yaz aylarında kullanmak üzere teras yaptırabilir ve gününün çoğunu bu bölümde geçirebilirsiniz.

Arsası olan ve modern bir müstakil ev yaptırmak isteyenler için aşağıdaki görselleri paylaşmak istiyoruz. En güzel müstakil ev tasarımlarını bulabileceğiniz bu resim galerisinde beğendiğiniz evi mimar veya mühendislere göstererek sizler de kendi arsanızın üzerinde kendinize bir yaşam alanı yapabilirsiniz. Hayallerinizdeki en güzel evin sizlerin olması dileğim ile….

Müstakil Ev Modelleri

Müstakil Ev Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Evlerde Giyinme Odası Tasarımları başlıklı makalemizde en güzel giyinme odası modelleri, Evlerde giyinme odası modelleri ve farklı giyinme odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

2016 en güzel müstakil ev modellerimodern ev tasarımları 2017modern ev tasarımmodern ev modelleri içi - dışı resimlimodern ev içi tasarımlarımodern ev dizaynlarıModern ev dış fikirlerimodern ev 2016kucuk dupleks ev modelleriiki katlı modern ev tasarımları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Yeni Mum Işığı Boya Rengi Duvarda Nasıl Durur?

Ev dekorasyonunuzu yaparken farklı bir renk arıyorsanız sizlere Yeni mum ışığı rengini tavsiye ediyoruz. Sarı renk tonlarına yakın olan mum...

Kapat