Wc Öğütücü ile Bodrum Katlarına Tuvalet ve Banyo Yapın

371

Wc Öğütücü ile Bodrum Katlarına Tuvalet ve Banyo Yapın, wc öğütücü nedir, wc öğütücü nasıl çalışır, wc öğütücü nerelere monte edilir, wc öğütücü kaç metreye kadar deşarj edebilir, wc öğütücü nerelere takılır, wc öğütücünün çalışma sistemi

wc öğütücü modelleri

wc öğütücü modelleri

Türkiye de yaşanan bir çok depremdemden sonra kalitesiz ve sığınağı olmayan bir sürü bina yerle bir oldu. Bu olaylardan sonra sığınak yapmak zorunluluk haline geldi. Bu sığınaklarda mutfak, banyo, lavabo ve tuvalet zorunlu bir şekilde talep ediliyor. kanalizasyon seviyesinin altında kalan binaların çoğunda suların ve atıkların dışarıya deşarj edilme problemi var. Deşarj olmadığından dolayı içeriye doğru kötü kokular vermekte ve içerdekileri rahatsız etmektedir. Sağlıksız ortamların oluşmasına sebep vermektedir.

MNGTeknik.psd

WC öğütücüleri, bodrum ve çatı katları ile gider borusuna uzak kalan yerlere tuvalet veya banyo monte etme imkanı sunuyor. Dikey olarak 11, yatay olarak 110 metreye kadar atıkları pompalayabilen öğütücüler, ekonomik, pratik ve estetik bir çözüm sağlıyor. Atıkların tahliyesi 50 mm çaptaki PVC borular aracılığıyla yapılıyor. SFA öğütücüleri koku yapmıyor ve çok düşük seviyede sesle çalışıyor.

wc öğütücü modelleri (3)

SFA pompa grubu ise mutfak veya çamaşırhane gibi alanlarda kullanılıyor, ancak öğütücü özelliğine sahip değil. Yine kanalizasyona uzak kalan veya bodrum kat gibi kot farkı olan yerlerde atık suların tahliyesini sağlıyor. 60-70ºC sıcaklığındaki akışkanlara ve sabunlu sulara dayanıklı olarak üretildiğinden restoran, otel, iş yeri gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Desenli Beyaz Fayans Modelleri başlıklı makalemizde ahşap desenli fayans modeleri, ahşap desenli fayanslar ve beyaz banyo fayansları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

wc ögütücütuvalet öğütücübodrum kata tuvaletöğütücülü klozetöğütücü tuvaletlerögütücü tuvaletwc öğütücü ve pompa arasındaki farkbodrum kat su tahliyesituvalet öğütücü fiyatlarıbodrum katta tuvalet,4 thoughts on “Wc Öğütücü ile Bodrum Katlarına Tuvalet ve Banyo Yapın

 1. eyyüp yıldız

  meraba iş yerimizin bodrum katına wc öğütücü bize bir adet gerekli ama bize ulaşırsanız memnun oluruz 532 773 .. .. eyyüp yıldız

  Yanıtla
  1. Admin Yazar

   Sayın Eyyüp Yıldız,
   Dekorsaati.com ekibi olarak dekorasyon konusundaki yenilikler ile sizlere fikir vermek amacı ile kurulmuş olan sitemizde herhangi bir ürün satışı şu an için yapmıyoruz. Saygılarımızla.

   Yanıtla
  1. Admin Yazar

   Sayın Cennet hanım,
   Çöp öğütücülerin amacı kanalizasyon seviyesinin altında kalan binaların çoğunda suların ve atıkların dışarıya deşarj edilmesini sağlamak amacı ile kullanılmakta. Patlamalardan neyi kastettiğinizi anlamadım ama bu çöp öğütücüler sayesinde Dikey olarak 11, yatay olarak 110 metreye kadar atıkları pompalayabilen bir özelliğe sahip. İyi günler dilerim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dekoratif İtalyan Boyalar ile Modern Dekorasyonlar

Dekoratif İtalyan Boyalar ile Modern Dekorasyonlar, en güzel italyan boyalar, en şık italyan boya örnekleri, en güzel italyan boya modelleri,...

Kapat