Uzaktan Kumandalı Ampul

99

uzaktan kumandalı ampul modeli fiyatları nasıl kullanılır faydalı mı nedir

uzaktan kumandalı ampul

Teknoloji hız kesmeden çığır açıcı tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Her türlü teknoloji üründe imzası olan philips şimdi de uzaktan kumandalı ampullere değiniyor. İnanılmaz bir tasarım gerçekten. LivingWhites adı altında tasarladığı ürünü halk ile buluşturdu. Enerji tasarruflu aydınlatma sistemi olan LivingWhites uzaktan kumanda ile ışığın gücü ayarlanabiliyor. Tek bir kumanda ile evdeki bütün ışıkları ya da tek bir odanın ışığını kontrol edebilirsiniz. Yani dilerseniz ışığı kısıp yükseltebilirsiniz. Dilerseniz de kökten kapatıp açabilirsiniz.

Örneğin yatağınızda yatıyorsunuz. Hiç kalkmak da istemezseniz işte tam o anda en çok işe yarayacak ve iyi ki var dediğiniz bir alet olacak. Ayrıca ışık ayarlarını kumandaya tanıtabilirsiniz. Üstelik 50 den fazla lambayı kontrol etme ve hafızasında saklama özelliğine sahip. Ayrıca bu sistem o kadar da cep yakacak cinsten değil. Bu özel kumandaya 120 TL gibi uygun bir miktar ile sahip olabilirsiniz. Üstelik bu lambalara vereceğiniz para, lambalar uzun ömürlü olduğundan dolayı hiç de fazla olmayacaktır.

Çünkü 8 yıla kadar uzun ömürlü bir yapıya sahip. Ayrıca % 80 oranında enerji tasarrufu ile elektrik faturasında büyük bir düşüş olacaktır. Bu ürünü büyük elektrik dükkanlarında ve yetkin marketlerde bulabilmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Modern Avizeler ile Evinizi Renklendirin başlıklı makalemizde avize modelleri, avize modelleri 2013 ve dekoratif avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

uzaktan kumandalı lambauzaktan kumandalı ampulpratik ampul kumandalıUZAKTAN KUMANDALI LED AMPULuzaktan kumandalı lamba sistemiuzaktan kumandali ampul fiyatisarjli kumandali led lambalarişarjlı ampul fiyatlarıavize uzaktan kumandasılivingwhites aydınlatma,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Japon Perde Modelleri 2013

japon perde modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları fiyatları en güzel yeni sezon 2013 Japon perde modelleri günümüzde çok sık tercih...

Kapat