Tv Arkası Duvarlar Nasıl Olmalı?

6620

tv arkası duvar uygulamaları tv arkası nasıl olmalı modelleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel modern şık dekoratif 2013 2014

Artık pek fazla tüplü televizyon kalmadı. Hemen hemen herkes Lcd ve plazma türü televizyonlara geçti. Bu tür televizyonları alırken de ya buna gör özel bir dekorasyon yapmanız gerekir ya da şık bir ünite ile dekorasyonu tamamlamanız gerekir. Gerekir derken bu zorunlu bir şey değil tabi ki. Güzel bir görünüm açısından yaparsanız daha iyi olacağını düşünüyorum. Nasıl bir tasarım uygulayabilirsiniz diye düşündük ve bir kaç incelemeden sonra bunu sizlere örnek görseller ile sunmaya karar verdik.

Böylelikle daha iyi pekişeceğini düşünüyorum. Genel anlamda güzel bir dekorasyon sayılan ve çoğu kişi tarafından uygulanan taş desenli duvar modelleri çok moda. Onun yanında tv ünitesi ve tv etrafına güzel bir led ile sararsanız çok güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Daha fazlası için isterseniz dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz birbirinden güzel modelleri gözden geçirelim. Sizlere en uygun model hangisi ise onu seçip hemen uygulamaya koyun.

Tv Arkası Duvar Dekorasyonu Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Duvar İçin Kolay Uygulanabilen Desen Önerisi İsteyen? başlıklı makalemizde 2014 duvar desenleri, desen önerileri ve duvar deseni çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

alçıpan tv ünitesi nasıl yapılırtv ünitesi arkası duvar kağıdı taş desenli modelleritv arkası duvar dekorasyonutv arkası duvar kağıdıalçıpan tv ünite modelleritv arkası duvar kagıdı nasıl olmalıtv ünitesi arkası duvar kağıdı modelleritelevizyon arkasi duvar kağıtlarıtv duvar dekorasyonutv arkası duvar kağıdı modelleri,2 thoughts on “Tv Arkası Duvarlar Nasıl Olmalı?

 1. yıldırım gedük

  tv ünitesi arkası beyaz renk olanbeyaz koltuklar var önünde bu duvar kağıdının ürün adı kodu varsa rica edicem hayırlı işler dileğiyle teşekkürler

  Yanıtla
  1. Admin

   Sayın Yıldırım Gedük,
   Tarif ettiğiniz resimdeki tv arkasında kullanılan dekor ürünü duvar kağıdı olup kullanılan ürünün markasını malesef bizler de bilmiyoruz. Dekorsaati.com sitesi olarak herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Hoşumuza giden dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşıyoruz. İyi geceler dilerim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.