Taraftarlara Özel Duvar Sticker Tasarımları

215

Sticker modelleri artık hemen hemen her evde kullanılıyor. Çünkü istediğiniz figürleri ve tasarımları duvarlarınızda şık bir şekilde canlandırabilirsiniz. Sticker modellerinden her yaştan ve her modelden tasarımlara rastlamak mümkün. Çocuklara özel hayvan ve süper kahraman figürlü stickerlar, büyükler için birbirinden şık sticker modelleri veya mobilyalarınıza özel sticker modelleri bulunmaktadır. Şimdi ki  sticker modellerimiz ise tamamen taraftarlara özel tasarımlardan oluşmaktadır.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarına özel birbirinden güzel taraftar sticker tasarımlarını dekorsaati.com ekibi olarak sizler için inceledik. Fanatik olan taraftarların ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Bu yüzden bu güzel örnekleri siz değerli misafirlerimizle de paylaşmak istedik. Buyurun isterseniz şimdi de sizler için incelediğimiz örnek tasarımları hep birlikte gözden geçirelim.

TARAFTAR STİCKER MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Hayvan Figürlü Duvar Sticker Örnekleri başlıklı makalemizde en güzel sticker modelleri, hayvan figürlü sticker ve hayvan figürlü sticker görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

taraftar duvar stickertaraftar stickertaraftar duvar kağıtları ev dekorasyonfenerbahce duvar stickergalatasaray duvar stickertaraftar stickerlarıtaraftar duvar stickerlarıgalatasaray stickerlarıfenerbahçe stickerlarıbjk ev duvar sticker,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Moda  Galeri
Banyo Batarya Modelleri

Banyo batarya modelleri, banyo batarya çeşitleri, banyo musluk modelleri, banyo lavabo bataryaları, 2014 banyo batarya modelleri Ev dekorasyonunda en küçük...

Kapat