Sürgülü Ahşap Kapı Modelleri

2061

İç dekorasyonda farklılık yaratmak veya iç dekorasyonunuz da açılır kapanır kapı koymak yerine sürgülü iç kapıları tercih etmeniz gerekebilir. Nasıl bir iç kapı modeli aradığınızı bilmiyoruz ama sizlere sürgülü ahşap iç kapı modellerini tavsiye ediyoruz. Yeni yapılan binaların çoğunda salon veya mutfak kapılarında sürgülü iç kapılar tercih edilmektedir.

Cam, pimapen veya ahşap iç kapı modellerinden hangisini istediğinize siz karar vereceksiniz ama aşağıda yer alan resim galerisini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Farklı Dekorasyonlara Sahip Yatak Odası Modelleri 2015 başlıklı makalemizde Farklı dekorasyonlara sahip yatak odası tasarımları, farklı yatak odası dekorasyonu ve have different decoration bedroom models hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

sürgülü kapı modellerisürgülü kapısürgülü kapı modelleri ve fiyatlarısürgülü kapı modelleri koçtaşsürgülü kapılarsürgülü oda kapılarısürgülü kapı sistemleriahşap sürgülü kapı modellerisürgülü amerikan kapısürgülü amerikan panel kapı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni iç kapı modelleri lake Fotoğrafları
2015 Ev İçi Kapı Modelleri ve Tasarımları

Yeni bir ev yaptırıyorsanız veya satın aldığınız evin iç kapıları hoşunuza gitmiyorsa ve bu kapıları değiştirmek istiyorsanız 2015 model ev...

Kapat