Sinem Kobalın Ev dekorasyonu

305

 

Sinem Kobal’ın Ev Dekorasyonu

Sinem Kobal 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize Hemşinli bir ailenin kızı 1991-1999 yılları arasında bale eğitimi aldı. Henüz 13 yaşındayken Kenin Işık ve Gülben Ergenin başrol oynadığı Dadı dizisinde oynadı. Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünden mezun oldu. En çok Selena adlı dizide yıldızı parladı. Arda Turan ile yaşadığı aşktan sonra magazin ve paparazilerin ilgi odağı oldu. Birbirlerine yakışan bu güzel çift nişanlı ve evlenmek için gün sayıyorlar. Sizleri bugün Sinem Kobal’ın evine misafir edelim. Evinin kapılarını açan Sinem Kobal’ın evinin dekor ve dekorasyonunu beraber inceleyelim.

stüdyo daire dekorasyonu (1) sinem kobal ev dekoru) sinem kobal ev dekoru) (1) sinem kobal ev dekoru) (2)  sinem kobal ev dekoru) (4)

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Başvuru Formu ve Katılma Şartları başlıklı makalemizde evim şahane başvuru, evim şahane başvuru formu ve evim şahane izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

sinem kobal\n evistüdyo daire dekorasyonuEvim Sahne Salon Dekorasyonlarisinem kobal 2013güzel dairelersinem kobalsinem cephegulben ergenin ev dekorasyonigulben ergen stüdyo mobilyasiسينيم كوبال 2013,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Evim Şahane Başvuru Formu ve Katılma Şartları

Kanal D evim şahane programı başvuru formu, kanal da evim şahane başvuru şartları, evim şahane dekorasyonları, evim şahane salon dekorasyonu,...

Kapat