Simli Derz Dolgu İle Eviniz Parlasın

268

Öncelikle derz dolgu nedir? sorusunu cevaplamak istiyoruz. Derz, boşluk anlamına geliyor. İki tuğla arası ya da iki fayans arasında bulunan küçük boşluklara derz adını veriyoruz. Dolgu da sizlerin de anlayacağı gibi o boşluğu dolduracak alçı, sıva, çimento gibi malzemeler ile kapatılmasıdır. Kısaca bu işleme derz dolgu adı veriliyor.

Tabi en çok kullanılan ve normal rengi olan beyazdır. Bu görüntü bazı alanlarda hoş durmayabilir. Tabi çoğu kişi görüntüye o kadar da önem vermediği için şimdiye kadar sıkıntı olmamıştır. Şu sıralarda ise bu malzemenin simli olan modelleri piyasaya çıktı. Gerçekten özellikle fayans aralarına uygulandığında çok şık bir görüntüye ulaşılıyor. Uygulayacağınız yer simli özelliği sayesinde parlak ve çekici bir özellik kazanıyor. Siz değerli misafirlerimiz için dekorsaati.com ekibi olarak bir kaç görseli sizler için inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de hep birlikte bir göz atalım.

SİMLİ DERZ DOLGU ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan En Yeni İç Kapı Modelleri başlıklı makalemizde en güzel kapı modelleri, iç kapı fiyatları ve iç kapı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

simli derz dolgu nasıl yapılırsimli derz dolgu kalemisimli derz dolgu fiyatısimli derzsimli derz dolgusu nasıl yapılır2014 farklı iç kapı modelleriDERZ DOLGU RENKLERİsimli derz nasıl yapılırderz renklerisimli renkli derz dolgu fiyati,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon  Önerileri
Kullanışlı Yeni Mutfak Dolapları

Kullanışlı mutfak dolapları cümlesini biraz daha açmak istiyorum. Kısaca anlatacak olursak kullanışlı kelimesinin ardında işe yarar ve bir çok farklı...

Kapat