Sehpanızı Nasıl Dekore Edebilirsiniz?

84

Sehpa dekorasyonu, orta sehpa dekoru, sehpa nasıl dekore edilir, sehpa dekorasyonu, oturma odası sehpa dekorasyonu,

sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (8)

Oturma odamlarınızı süsleyen orta sehpanızın dekorasyonu sizin için çok önemlidir. Sade ve şık bir sehpa modelini seçerek odanızı dolduran oturma grubunuzun dekorunu tamamlayan sehpaların üzerini hergangi bir dekorasyon ürünü ile dekore etmek gerekir. Bu bazen kül tablası ve vazodan oluşan bir takım olabilir, bazen de biblo veya çiçeklerden oluşan güzel bir kombin olabilir, bazen de süslenmiş dekor mumları ile sehpanıza renk verebilirsiniz.

sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (3)

Çocuk odalarına koyduğunuz sehpanızın üzerine, çocuklarınızı gece kabuslarından uzak tutmak ve odalarına ışık vermek için güzel bir abajur alarak sehpanızı renklendirebilirsiniz.

sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (7)

Kapı girişlerine koyduğunuz sehpanızın üzerini canlı çiçeklerden oluşan bir tasarım ile süsleyebilirsiniz.sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (6)

Tepsi biçiminde tasarlanmış olan orta sehpanızın üzerine eritilmiş mumlardan oluşan cam şişelerden ve mumlardan oluşan bir dizayn yaratabilir veya güzel biblolardan bir kombine yapalirsiniz.

Şimdi sizlere çok farklı bulduğumuz bir kaç orta sehpanın görsellerini de paylaşmak istiyoruz.

sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (1) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (2) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (4) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (5) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (6) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (9) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (10) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (11) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (12) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (13) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (14) sehpanızı nasıl dekore edebilirsiniz (15)

 

 

Bir önceki yazımız olan Torbadan Dosya Olur Mu? başlıklı makalemizde değişik tasarımlar ve ilginç icatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

orta sehpa süslerisehpa suslerisehpa üstü süslerisehpa süslemeorta sehpa süslemeorta sehpa üstü süsleriorta sehpa süslemeleriorta sehpa nasıl süslenirdekoratif sehpa süsleriorta sehpa dekorları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Ucuz Kapı Önü Paspasları

en ucuz polly kapı önü paspas modelleri fiyatları tasarımları örnekleri çeşitleri en güzel yeni sezon şık 2013 Paspas modellerini her...

Kapat