Schafer düdüklü tencere ile yemeklerinize tat gelsin.

486

Schafer markasını Türkiye de tanımayan yoktur sanırım. Schafer ürünlerini kaşık, çatal ve bıçaktan ibaret olmadığını 1980 yılında kurulan firma 7.700 m2 lik bir alanda müşterilerine Porselen Yemek ve Kahvaltı Takımları, Çatal Bıçak Kaşık Takımları, Cam Grubu, Pişirme Grubu, Mutfak Aksesuarlarından oluşan ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markanın ürünlerinden biri olan Schafer düdüklü tencereleri, modellerini ve fiyatlarını sizlere tanıtmak istiyorum. Schafer düdüklü tencereleri görünce, zamane kadınlarının ne kadar şanslı olduğunun bir kez daha farkına varıyor insan. Schafer düdüklü tencereler değişik tip ve ebatlarda herkese hitap ediyor. Çok kaynaması gereken bir yemeği bu düdüklü tencerede yaptığınızda birincisi hem zamandan tasarruf ediyorsunuz, hem de daha az enerji harcayarak ev ekonominize daha fazla katkı sunuyorsunuz. Schafer düdüklü tencereleri dekorsaati.com misafirleri için inceledik, biz beğendik. Umarım siz de beğenirsiniz.

Schafer kassel dokunmatik düdüklü tencere.jpg

Schafer Dekorlu 6000
Kassel Dokunmatik Düdüklü Tencere
7 lt

Schafer neo classic düdüklü tencere.jpg

Schafer SCH 3450 Neo Classic
Neo Classic Düdüklü Tencere 8 lt

Schafer neo classic düdüklü tencere-1.jpg

Schafer SHF 3410 Neo Classic
Düdüklü Tencere 4 lt

Schafer düdüklü tencere.jpg (2)

Schafer SHF 3420 Dokunmatik
Düdüklü Tencere 7 lt

Schafer düdüklü tencere.jpg (3)

Schafer SHF 3410 Classic
klasik Düdüklü Tencere
EBATLARI:
5 lt Klasik Düdüklü
7 lt Klasik Düdüklü
9 lt Klasik Düdüklü

Print

Schafer SHF 3430
Dokunmatik Professional Düdüklü Tencere 7 lt

Schafer düdüklü tencere.jpg (6)

Schafer SHF 3440 Pratikmatik
Düdüklü Tencere 5 lt

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Cep Telefonu başlıklı makalemizde galaxy fiyatı, galaxy ne zaman türkiyeye gelecek ve galaxy s4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

schafer ddkl tenceredüdüklü tencere ebatlarıschafer düdüklü tencere fiyatlarıSchafer SHF6000 Kassel Dokunmatik 7 LT düdüklü TencereSchafer Neo Classic Siyah 6 LT Düdüklü Tencereschafer klasik düdüklü tencereSCHAFER DOKUNMATİK 7 L KASSEL DEKORLU DÜDÜKLÜ TENCERE (SHF6000)sanayi tipi duduklu tencere kullanimiDüdüklü Tencere Tadındaddkl tencere markalari,3 thoughts on “Schafer düdüklü tencere ile yemeklerinize tat gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Brosso Katlı Cam Sehpa ile Misafirlerinizi Kıskandırın.

Çok şık katlı cam sehpa, Ördek heykelli cam sehpa, cam sehpa örnekleri, Bugün sizlere çok ilginç bulduğumuz bir cam sehpayı...

Kapat