Sandal Görünümündeki Küvet Modeline Bayılacaksınız

177

sandal küvet modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları ilginç değişik sıra dışı 2013

sandal şeklinde küvet

Bu model özellikle deniz tutkunlarına hitap ediyor. Bu demek olmuyor ki denizi sevmeyen biri bu modeli alamaz. Demek istediğim deniz tutkunlarının bu modele daha sıcak bakacağı. Denizi sevenler denizden bir türlü kopamayanlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır. Çok özel bir tasarım olan bu küvet modeli dış görünüşü ile bir sandalı andırıyor. Banyo yaparken kendinizi gerçekten bir sandalın içinde haya edebilirsiniz. Bu şekilde banyo yapmaktan daha çok hoşlanacaksınız. Çok ilginç bir tasarım olduğunu biliyoruz. Muhakkak bunu tasarlayan kişi de deniz ile arası gerçekten iyi biri olmalı. Böyle ilginç modeller ancak hobisi olan şeylerden doğar genelde.

en güzel küvet modelleri

 

Örnek resimlerde de gördüğünüz gibi banyonuzda müthiş bir yer edinecek. Muhteşem görüntüsü ile banyonuza kolaylıkla uyum sağlayacaktır. İlginç ve değişik şeyler seviyorsanız bu ürün tam aradığınız gibi hem güzel hem özel hem de ilginç bir model.

sandal küvet

 

Dışı sandal görünümünde ahşap olarak tasarlanmış içi ise tamamen seramikten yapılan muhteşem bir küvet modeli.

Bir önceki yazımız olan 2013 Modern Lavabo Tasarımları başlıklı makalemizde 2013 lavabo tasarımları ve modern lavabo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ilginç küvetlersandal küvet,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Modern Lavabo Tasarımları

2013 modern lavabo modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel yeni sezon fiyatları koçtaş vitra Modern dünyanın çağına ayak uydurmak...

Kapat