Şampanya Rengi İle Dekorasyon Fikirleri

238

Ev dekorasyonunda renk seçimi çok önemlidir. Sonradan pişman olunacak kararlar verilmesi evin de görünümü üzerinde zararlara yol açabilir. Bu yüzden şık ve evinize hatta mobilya ve aksesuarlarınıza uygun renk seçimi yapmanızı öneririz. Böylelikle evin görüntüsünü daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Aklınızda henüz güzel bir renk yoksa sizlere şampanya rengini önerebiliriz.

Uzun zamandan bu yana kadar hala eskimeyen ve hala beğenilen bir renk olması ile çok tutulan renkler arasında yer alıyor. Özellikle sade ve şık evler için çok ideal bir renktir. Sizler de aşağıdaki galeri bölümümüzden örnek resimleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz şampanya rengi dekorasyon önerilerini hep birlikte gözden geçirelim.

ŞAMPANYA RENGİ DEKORASYON FİKİRLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Kitap Severler İçin Evde Kitap Okuma Köşesi başlıklı makalemizde en güzel kitap okuma köşesi, evde kitap okuma koltuğu ve evde kitap okuma köşesi yaratın hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

şampanya önerileri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Trend kapı önü paspas koçtaş Dizaynları
Kapı Önü İçin En Güzel Paspas Modelleri

Evin içini düşündüğümüz kadar dış tarafı da düşünmeliyiz. Çünkü misafirlerinizi daha girişte etkilemeniz gerekmektedir. Bu yüzden her türlü ufak ayrıntıyı...

Kapat