Padişah halı alın duvardan duvara döşeyin

296

Eski kilim veya hasırların yerlere serildiği zamanları düşünüyorum da ne kadar da vahim miş durumlar. Şimdilerde o kadar çok seçenek varki insanın aklı karışıyor. Hangi renk , hangi desen halı alacağımıza karar veremez duruma gelmişiz. Halı alırken ipliğinin kalitesi, ilmek sayısı ve halı ilmek yüksekliğinin çok önemli olduğunu öğrendik. Padişah halı duvardan duvara parça olarak istediğiniz mekanı dilediğiniz şekilde döşemeniz için rulo şeklinde halı üretmiş. Evinizi baştan başa aynı tip halı ile döşetmek mümkün artık. Dilerseniz de oturma odası, salon veya çocuk odalarınızı bu muhteşem halılar ile döşetmek mümkün. Padişah halının yeni desen ve modellerinden oluşan görsellerini dekorsaati.com ekibi olarak sizin için seçtik, umarım beğenirsiniz.

padişah halı (1) padişah halı (1)  padişah halı (3) padişah halı (2)padişah halı (4) padişah halı (5) padişah halı (6) padişah halı (7) padişah halı (8) padişah halı (9) padişah halı (10) padişah halı (11) padişah halı (12) padişah halı (13) padişah halı (14) padişah halı (15)

Bir önceki yazımız olan 2013 Üç Boyutlu Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2013 üç boyutlu halı modelleri, 3 boyutlu halı ve halı çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

Royal hali yeni salon modelleripadişah halı modelleri 20133d boyutlu kilim halılarhalı padişahkırmızı halı desenleripadişah duvardan duvara döşeme halı modelleri ve fiyatlarıPADİŞAH HALI DUVARDAN DUVARpadişah halı selanik tugla desenregal marka üç boyutlu halilar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şık Zemin Kilimleri 2013

şık zemin kilimleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel yeni sezon 2013 Evinizin odalarına özellikle salon bölümüne çok yakışacağını düşündüğümüz kilim...

Kapat