Oturma Odası Renk Kombinasyonları ile Dekorasyon

144

Oturma odası kışın gelmesi ile birlikte en çok kullanılacak bölüm olduğundan dolayı iç dekorasyonunu yaparken zevkinizi resmen konuşturmanız gerekir. En fazla zaman geçirdiğiniz evin bu bölümünün dekorasyonu özel olmalı ki içeride geçirilen zamanlar keyfe dönüşsün. Oturma odası kültürü ülkemizde gereken önemi görmüyor diye düşünüyorum. Atılacak veya genellikle eski oturma gruplarının atılı olduğu bu alanlar, genellikle salon takımları yenilendiği zaman eskiler buraya geçer. Bu alışkanlıkları değiştirmeniz gerekir.

En fazla kullandığınız bu alanları dekore ederken rahat edebileceğiniz, uzanabileceğiniz, bol minderli ve bol yastıklı oturma gruplarını tercih edebilirsiniz. Hatta güzel ve modern bir şömine de düşünürseniz tadından yenmez.

Oturma odası dekorasyonunda en fazla tercih edilen renk kombinasyonlarından oluşan güzel bir resim galerisini de sizler için hazırladık. Bu resimlerden almış olduğunuz ilham ile oturma odanızı daha güzel dekore etmeniz dileği ile şimdiden kolay gelsin.

Oturma Odası Renk Kombinasyonları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2015 Boya Badana Renkleri ve Renk Kataloğu başlıklı makalemizde 2014 badana renkleri, 2014 ev badana renkleri ve 2015 boya badana renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

oturma grubu renk kombinasyonlarıbej oturma grubu kombinasyonulüks oturma odası kombinasyonoturma grubu ve renkleri resim,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Güzel  Tasarımları
Filli boya yeni dış cephe renk kartelası 2015

Filli boya dış cephe renk kartelası, filli boya dış cephe renkleri, en güzel dış cephe renk kartelası, filli boya dış...

Kapat