Oturma Odası Köşe Takımları

139

Yeni yapılan konutlarda mutfak ve oturma odası bir arada olduğundan büyük tip koltuk modelleri yerine köşe koltuk modelleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Köşe koltuk takımları bu tip bölümler için biçilmiş kaftan aslında. Çekyat takımları veya koltuk takımları bu tür mekanlar için fazlaca büyük olduğundan bir çok kişi yeni taşındığı evlerde bu tip koltuklarını sığdıramadıklarından dolayı değiştirmek zorunda kalmışlardır.

2016 Oturma odası köşe takımlarından oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Resim galerisi içinden beğendiğiniz modeli daha yakından görmek için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Oturma Odası Köşe Takımları

Bir önceki yazımız olan Modern Kömür, Odun Sobası Modelleri başlıklı makalemizde en güzel odun sobası modelleri, en şık odun sobası modelleri ve farklı odun sobası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

OTURMA ODASI KÖŞE TAKIMLARIoturma odası için köşe takımlarıköşe oturma odası dekorasyondegisik oturma odalarioturma odası koşe takımı modelleril koltuk takımları modelleri oturma odası içinköşe takımları resimlerikose takımı oturköşe takımı dekorasyon önerileriistikbalin oturistikbalin 2016 2017 modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni değişik  Fikirleri
Modern Kışlık Halı Modelleri ve Fiyatları

Baharın son demlerini yaşadığımız şu günlerde hanımlar ev temizliklerini yapmaya ve evlerini kışa hazırlamaya başladılar. Yazlık halıların yerine kışlık halılar...

Kapat