Odalarda Farklı Renk Tonlarını Nasıl Kullanmalıyız

106

Odalarda farklı renk tonlarını nasıl kullanacağını çoğu kişi merak eder ve bilmedikleri için ise sonu hüsranla biten bir çok projeyi heba ederler. Öncelikle boya renklerini seçmeden önce boyayacağınız bölümde bulunan perde ve mobilyaların genel renk tonunu belirledikten sonra, bu rengin bir kaç renk tonu koyusu ile bir duvarı boyayabilir, geriye kalan diğer bölümlere ise seçtiğiniz farklı bir renk tonunu kullanabilirsiniz.

Bu şekilde yapılan boya ile mekanınıza biraz hareket katmış olursunuz ve bu bölümü monotonluktan kurtarmış olursunuz. Bir çok insan tarafından boyanmış ev görsellerini ve renklerin birbiri ile uyumunu görmek için aşağıda yer alan resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Odaları farklı renk tonları ile boyama

Perdelerin bir kaç renk tonu koyusunda yatak başının boyanması ve Beyaz mobilyalara uyacak şekilde odanın geri kalanının boyanması ile birbiri ile uyumlu ve canlı bir renk tonu yakalanmış.

Bir önceki yazımız olan Deniz Evi İçin Boya Renkleri 2015 başlıklı makalemizde deniz evi boya renkleri, yazlık boya renkleri ve yazlık evlerde kullanılacak boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

odayı boyama renk tonlarıen değişik renkfarklı odalarda farklı parkelermobilya dizaynında eviv renk tonu nasıl düzenlenirodaları farklı renk,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kütahya Seramik Rovere Serisi ile Zemin Kaplaması

Kütahya seramik rovere serisi, kütahya seramik rovere zemin kaplaması, kütahya seramik, kütahya seramik parke modeli, kütahya seramik  60x120 ebatları Kütahya...

Kapat