Dekor Saati

O Ses Türkiye Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Pazar, 11 Ağustos 2013, 03:55

o ses türkiye başvuru formu katılım şartları kaydı nasıl yapılır nasıl başvurulur 2013 2014 sezonu yeni sezon

o ses türkiye

o ses türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin ardından O Ses Türkiye yarışmasını yaratan ve ayrıca sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı yarışma çok tutulunca ikinci sezonunu da açmaya karar verdi. Yarışmayı çoğu kişi bilir ama ben yine değinmek istiyorum. 4 kişilik jüri eşliğinde düzenlenen yarışmaya isteyen herkes katılabiliyor. Jürinin sırtları sahneye dönük bir şekilde gelen yarışmacıyı dinledikten sonra istedikleri bit esnada seslerini beğendikleri yarışmacıya önlerindeki butona basarak yüzlerini dönüyorlar.

o ses türkiye jüri

o ses türkiye jüri

 

Bu hareket yarışmacıyı beğendim anlamındadır. Eğer birden fazla jüri dönmüş ise bu sever de seçim yapmak yarışmacıya kalıyor. İstediği bir ünlünün takımına girip eleme yapıla yapıla finale kadar geliyorlar. Yarışmanın konsepti genel olarak bu şekilde işleniyor. Yeni sezonda bu yarışmaya katılmak isteyenler olur diye başvuru formunu sizler için dekorsaati.com olarak aşağıda link halinde vereceğiz. Oraya tıklayarak kolaylıkla başvuru formunu yöneleceksiniz.

                                  O SES TÜRKİYE BAŞVURU FORMU İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYIN

o ses türkiye başvuru formu

o ses türkiye başvuru formu

Bir önceki yazımız olan Boya Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar başlıklı makalemizde boya fikirleri, boya nasıl seçilir ve boya renk seçimi nasıl olur Boya Renk Seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

o ses türkiye katılım şartlarıo ses türkiye katılma şartlarıo ses türkiye katılım formuo ses turkiye basvuru kosullario ses türkiye başvuru şartlarıo ses türkiye şartlarıo ses türkiyeye nasıl başvuruluro ses türkiye\ye katılım şartlarıo sesin artlaro ses türkiye katılımı,


Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 beyaz koltuk takımları (17)
Yeni Sezon Beyaz Koltuk Takımları

beyaz koltuk takımları modelleri çeşitleri örnekleri fiyatları tasarımları en güzel yeni sezon modern şık 2013 2014   Yaz aylarında en...

Kapat