Mondi’nin En Yeni Maksi Oturma Grubu(Trento)

303

mondi oturnma grubu maksi trento yeni en son odası 2013

2013 trento oturma odası

Mondi mobilyanın en son tasarımı olan trento isimli maksi oturma grubu halkla buluştu. 2013 yılının en son tasarımı olan şık oturma grupları piyasada yerini almaya başladı. Daha önceki modelleri tutulunca mondi buna yeni çıkardığı üç modelden biri olan trento maksi takımını ekledi. Harika bir dış görüntüye sahip olan bu oturma grubu 2 tane üçlü çekyat ve 2 tane de tekli çekattan oluşmaktadır. Ayrıca bu ekyatlar açılıp kapanabildiğinden hem sandık fonksiyonu hem de yatak fonksiyonu barındırıyor. Açık kahve tonunun tamamen hakim olduğu bu renk mobilyaların genel rengi olup evinize çok yakışacaktır. Sizler de örnek resimleri incelemek için sizler için hazırladığımız resimleri sunmak istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Mondi'nin En Güzel Oturma Grupları(Maksi Takımlar) başlıklı makalemizde 2013 oturma grupları, mondi maksi takımları ve mondi oturma grupları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

mondi oturma grupları trentomondi oturma grupları fiyatlarımondi oturma grubu trentoüçlü çekyatlı oturma gruplarıen yeni oturma grubu modellerimondi trento koltuk takımımaksi oturma gruplarımondi trentomaksi oturma grubu modelleridenizlide güzel oturma kuruplana nerden bulabilirim cevap,One thought on “Mondi’nin En Yeni Maksi Oturma Grubu(Trento)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir