Mondi İnci Koltuk Takımı

140

2013 Mondi mobilya, inci koltuk takımı modelleri, çeşitleri, fiyatları, takımları,

mondi mobilya inci koltuk takımı (7)

Oturduğunuz evin dekorasyonunun  güzel ve şık olmasına özen görteririz.Koltuk takımını biz kadınlar için çok kullanışlı olmasına dikkat ederiz.Renkleri, konforu,  rahatlığı  ön plandadır.perde, sehpa, aksesuar gözümüze görünen güzellikyeri tasarlayıp  kendi iç mimarımz kendimiz oluruz.Evimize gelen misafirleri rahat ettirmek için aldığımız koltukların açılır kapanır olması bizim için önemlidir.Çünkü yatak olabilen bu koltuk takımları yatılı misafirlerimizi ağırlamak için büyük kolaylık sağlar. mondi mobilyanının üretmiş olduğu inci serisi koltuk takımını Dekorsaati.com ekibi olarak sizin için inceledik.

mondi mobilya inci koltuk takımı (1)

Mondi inci koltuk takımı açılır kapanır yatak olma özelliği ile yatılı  misafirlerimizi ağırlarken döşek taşıma derdinden kurtarır.

mondi mobilya inci koltuk takımı (2)

Mondi inci koltuk  takımı sandıklı koltukları sayesinde evdeki fazla malzemelerimizi saklamamızı sağlar.

mondi mobilya inci koltuk takımı (3)

Üzerindeki şık minderleri ve onları tamamlayan yastıkları ile modern bir görüntü verir.

mondi mobilya inci koltuk takımı (4) mondi mobilya inci koltuk takımı (5) mondi mobilya inci koltuk takımı (6) mondi mobilya inci koltuk takımı (7) mondi mobilya inci koltuk takımı (8) mondi mobilya inci koltuk takımı (9)

 

Bir önceki yazımız olan 2013 Modern Sehpa Modeli başlıklı makalemizde 2013 modern sehpa çeşitleri, 2013 modern sehpa modelleri ve en güzel sehpa tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

mondi inci koltukmondi inci koltuk takımımondi oturma grupları modellerimondi inci salon takımımondi mobilya kanepemondi mobilya modellerimondi koltuk takımıinci koltuk takımımondi mobilya ve fiyatlarımondi salon takımları 2013,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Modern Sehpa Modeli

2013 modern sehpa modelleri, çeşitleri, tasarımları, su dalgası izlenimi veren sehpa, en güzel sehpa modelleri Studio Hanna & Seo’nun sahipleri...

Kapat