Modern Vestiyer Modelleri 2014

258

Ev dekorasyonunuzu yaparken en önemli yer evin girişi yani hol bölümüdür. hol bölümünün dekorasyonunda en önemli yer tutan faktör iyi bir vestiyer ve ayna grubudur. holü dar olan evlerde özellikle aynanın daha fazla kullanılmasında yarar var. aynalar dar olan bölgeyi hem daha geniş gösterecek, hem de ışığı yansıttığından dolayı daha aydınlık olacaktır. Vestiyerinizi seçerken o evde yaşayan bireyler göz önüne alınır ve yazlık, kışlık ayakkabılarınızı saklayacak büyüklükte olmasına özen gösterilir.

Yeni çıkan vestiyer modellerinde elbise askılığına ve şemsiyelik saklama kabına yer vermişlerdir. Evinize ilk defa gelen misafirlerinizi kapıda karşıladığınız bölümün hol olmasından dolayı göez ilk çarpacak olan şey holde bulunan vestiyerlerdir. O yüzden bunun çok şık olmasına dikkat ederiz. Dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladığımız modern vestiyer modellerinden oluşan 100 adet görselden oluşan geniş bir katalog sunuyoruz. Bu katalogdan sizin ve eşinizin hoşuna gidebilecek bir model mutlaka vardır.

2014 MODERN VESTİYER MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan İkea Portmanto Modelleri 2014 2015 başlıklı makalemizde 2015 portmanto modelleri, en güzel portmanto modelleri ve ikea 2014 portmantolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ikea vestiyer modelleriyeni model vestiyer modellerimodern vestiyer tasarımlarıdeğişik vestiyer modellerien son çıkan vestiyer modelleriTASARIM VESTİYER MODELLERİvestiyer modelleri görsellerson model vestiyeren yeni model vestiyervestiyer tasarımları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Oturma Odası Trendleri

Oturma odaları kişinin isteğine göre her şekilde düzenlenebilir. Yani isterseniz rengarenk tasarımları ile döşeyip tasarlayabilirsiniz. İsterseniz çok sade ama şık...

Kapat