Modern Sticker Örnekleri

135

Şimdiye kadar her yerde ve hemen hemen her mekanda duvar kağıtları çok modaydı ve çok da kullanılırdı. Ama şimdi ise normal duvar boyası üstüne sticker modellerini kullanmak daha çok moda. Bu moda yavaş yavaş her bölgeye dağılıyor. Gerçekten dikkat edecek olursanız hem modern bir görüntü sunuyor hem de evinizin güzelliğine güzellik katıyor.

Eminim ki sizlerin de hoşuna gitmiştir. Çünkü şahsen ben ilk gördüğüm anda çok hoşuma gittiğini itiraf edebilirim. Sizlere de örnek olması açısından dekorsaati.com ekibi olarak birbirinden güzel ve modern duvar sticker örneklerini sizler için inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de bu şık modelleri hep birlikte gözden geçirelim.

EN GÜZEL STİCKER MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Desenli Duvar Kağıdı Modelleri 2014 2015 başlıklı makalemizde 2014 duvar kağıdı modelelleri, çiçek desenli duvar kağıtları ve desenli duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

sticker örneklericemilcopy sticker rnekleriadres sticr örneğiseramik boyama öörnekleriörnek mevlüt stickerlarıMEVLÜT STİCKERLARIküçük sticker tasarım örneğiHALI YIKAMA STİCKER ÖRNEKLERİen güzel dekoratif seramik boyama öörnekleridesenli boya ã¶rnekleri › ev dekorasyon fikirleri ã¶nerileri dekorsaati,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Değişik yağlı boya tablo calışmaları Dizaynları
Yağlı Boya Tablolar

    Tablo modelleri arasında en çok tutulan seçenekler, genelde yağlı boya tablolar olarak görülüyor. Tabi el ile yapılan muhteşem...

Kapat