Modern Priz Sticker Modelleri

219

Sticker tasarımları uzun zamandır hayatımızda ve iyi ki de gelmiş diyoruz. Çünkü duvar kağıtlarından sonra evimizde çok önemli bir duvar süslemesi olarak yer alıyor. Özellikle çocuk odaları için tercih edilen sticker modelleri, çocuk odalarından sonra yatak odası ve oturma odaları içinde tercih edilebiliyor.Duvarları modern bir görüntüye kavuşturan sticker modelleri artık prizlerin havasını değiştirmek için evinize geliyor.

Salon, oturma odası, yatak odası veya evinizin herhangi bir bölümünde yer alan prizlerinizin etrafına uygulayabileceğiniz çok güzel sticker tasarımları inanılmaz güzellikleri ile sizleri bekliyor. Bizler de dekorsaati.com ekibi olarak birbirinden güzel sticker modellerini sizler için inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de incelemiş olduğumuz modern priz siticker modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

MODERN PRİZ STİCKER MODELLERİ RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan Tuğla Görünümlü Modern Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2014 duvar kağıtları, taş desenli duvar kağıtları ve taş görünümlü duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kamir hal modelleri ve fiyatlarpriz süslememodern priz modelleripriz sticker modelleriduvar dekorpriz etrafına stickerorijinal priz modelleripiriz modelleripriz modelleri yenımeteksan priz modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Süper  Fikirleri
Bu Sehpa Süslerine Bayılacaksınız

Ev dekorasyonunuzu yaparken salon dekorasyonu ve oturma dekorasyonunda kullandığınız masa ve sehpalarınızın üzerine dekorasyonunuzu tamamlayacak olan küçük aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu...

Kapat