Modern Kömür, Odun Sobası Modelleri

305

Yazın son demlerini yaşadığımız şu günlerde Türkiyenin bir çok bölgesinde yavaş yavaş kış hazırlığı başladı. Hatta bazı bölgelere kış geldi bile. İç Anadolu veya karadeniz bölgesinde havalar iyiden iyiye soğumaya ve yağışlar başlamış. Yağışlı havalarda en güzel şey odun veya kömür sobasının önünde oturup dostlarla sohbet etmek veya kitap okumak ve bazende yatmak en güzel şey olsa gerek.

Ben ateşi gördüğüm zaman kemiklerimin ısındığını hissederim ve bundan dolayı odun veya kömür sobasına karşı hep sempatim vardır. Çocukluğumuzda evimizi odun sobası ile ısıttığımız dönemlerde ayakta durup birde sırtımızı sobaya dönerek kıçımızı ısıttığımız günlerin tadı halen damağımda.

Sobanın üstünde çaylar, çorbalar yapılır. Güzel kestaneler pişerdi. Modern evlere için mimarlar ve soba üreticileri tarafından tasarlanan modern odun sobası veya modern kömür sobası modellerini özellikle yayla evlerinizde veya oturma odanızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

modern odun sobası modelleri

Modern Kömür, Odun Sobası Modelleri

Bir önceki yazımız olan Doğtaş yataklı kanepe modelleri 2015.08.12 başlıklı makalemizde 2015 Doğtaş yataklı kanepe modelleri, doğtaş üçlü kanepe fiyatları ve doğtaş yataklı çekyat takımları ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

yeni moda kömür sobasıen ucuz kömür ve odun sobası fiyatlarıkömür ve odun soba modellerien iyi odun kömür sobasıodunsobasımodellerisoba modernmodern odun sobasıkömür sobası üreticilerikömür sobası önerisikömür sobası modelleri ve,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2016Yeni  Görselleri
Marshall, Dyo, Filli Çakıl Taşı Boya Rengi

Marshall çakıl taşı boya rengi, dyo çakıl taşı boya rengi, filli çakıl taşı boya rengi, çakıl taşı boya rengi duvarda...

Kapat