Dekor Saati

Modern Kışlık Halı Modelleri ve Fiyatları

Pazar, 08 Kasım 2015, 12:49

Baharın son demlerini yaşadığımız şu günlerde hanımlar ev temizliklerini yapmaya ve evlerini kışa hazırlamaya başladılar. Yazlık halıların yerine kışlık halılar serilmeye başlandı. Yazlık elbiseler kaldırılıp, yerine kışlık elbiseler gardroplardaki yerini almaya, yazlık battaniye ve pikelerin yerini kışlık battaniyeler ve yorganlar almaya başladı. Evlerin içinde çocuklarımızın yere basarak soğuk almaması ve sevdiklerimizi korumak adına daha kalın ve koruyucu bir yapıya sahip olan kışlık halı modellerini tercih etmelisiniz.

Kışlık halıların serili olduğu mekanlarda çocuklarınızın rahatça oyuncakları ile birlikte arkadaşları ile oynayabilecek, sizler gönül rahatlığı ile halılarının üzerine minder ve yastık koyarak güzel bir film seyretme keyfini yaşayabilirsiniz. Evin her bölümü için birbirinden farklı tasarım ve modelleri ile üretilen halı çeşitleri arasında kafanız karışabilir. Kışlık bir halı alırken nelere dikkat edeceğiniz konusunda sizlere biraz fikir vermek istiyoruz.

Aldığınız halının yün oranına dikkat edin, çünkü şu anda piyasada kullanılan ve 200 TL gibi fiyatları ile satılan halıların bir çoğunda polyester naylon karışımı fazlaca var. Örneğin üzerine sıcak bir çaydanlık bıraktığınızda çaydanlığın tabanında yazılı markayı halınızda bulabilirsiniz. Halıyı alırken elinizi şöyle bastırın ve tüy verip vermediğini kontrol edin. Özellikle küçük çocuğu olanlar biraz koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Doğal halıları tercih etmelisiniz. Kiri içine hapseden halılardan uzak durun.

Aşağıdaki resim galerisinde en güzel kışlık halı modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Bu halıları inceleyerek sizlere en yakın alışveriş merkezi veya halı satan dükkanlardan alabilirsiniz.

Modern Kışlık Halı Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan DERİ POST HALI MODELLERİ VE TASARIMLARI 29.06.2015 başlıklı makalemizde 2015 deri halı modelleri, 2015 Deri post halı modelleri ve deri post halı tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kayak yazma modellerikışlık kalın halılarıkışlıl güzel halılaruc boyutlu hali fiyatlari nerde satiliyor,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Güzel  Modelleri
Oturma Odası Renk Kombinasyonları ile Dekorasyon

Oturma odası kışın gelmesi ile birlikte en çok kullanılacak bölüm olduğundan dolayı iç dekorasyonunu yaparken zevkinizi resmen konuşturmanız gerekir. En...

Kapat