Modern Halı Modelleri ve Görselleri

254

Evinizin dekorasyonunu tamamladıktan sonra sorası ile mobilya, aksesuar ve tekstil ile ayrıntıları yapılmalıdır. Özellikle tekstil konusuna önem verilmelidir Tekstil olarak  da akla gelecek ilk ürün halı modelleri olmalıdır. Halı modelleri seçimleriniz ise mobilya ve perde seçimlerinize göre olmalıdır. Yani renkleri perde veya mobilya renklerinize yakın olmalıdır.

Modelleri ise göze çarpan ve şık bir görselliğe sahip olursa evinizin güzelliğini o derece yansıtır. Sizlere örnek olması açısından dekorsaati.com ekibi olarak en güzel halı modellerini sizler için inceledik. Birbirinden güzel modellerden oluşan aşağıdaki galeri bölümümüzü inceleyerek istediğiniz ve istediğinizin fazlasını bulabilirsiniz. Buyurun isterseniz hep birlikte bir göz atalım.

YENİ SEZON HALI MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan El Yapımı Havlu Kenar Modelleri başlıklı makalemizde En yeni havlu modelleri, en yeni havlular ve havlu çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

hali modelleri almanya2015 saray halihalı modelleri görsellerien yeni yolluk modellerihalı tezgahı görsellerikoyunlu yolluk halı modelleriMerinos Hali Modelleri AlmanyaMODERN HALI GÖRSELLERİmodern yolluk görselleriranıl modelleri ve görselleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon  Fotoları
Simli Mutfak Tezgahı Modelleri

Mutfak tezgahları eski modellere göre biraz daha değişti ve granit veya mermer mutfak tezgahlarının görünümü simli olarak karşımıza çıkıyor. Hemen...

Kapat