Modern Çatı Katı Dekorasyon Örnekleri

265

Bizim ülkemizde çatı katları genelde neredeyse hiç temizlenmez ve öylece kendi haline bırakılır. Ya da eski ve kullanılmayan eşyaları bu bölümde saklarız. Halbuki çatı katından bile çok modern bir yatak odası veya çocuk odası gibi bölümler çıkarılabilir. Salon veya oturma odanız için düşündüğünüz dekorasyonları çatı katı için de uygulayabilirsiniz.

Emin olun bu dekorasyondan sonra sizler bile çatı katınızı tanıyamayacaksınız. Fazladan bir yer boş kalacağına bu yönde kullanıp değerlendirebilirsiniz. Bu fikir aklınıza yatmadıysa, isterseniz bir de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz örnek çatı katı dekorasyonlarına bir göz atalım. Bu şık tasarımları görünce bana daha çok hak vereceğinizi düşünüyorum.

 ÇATI KATI DEKORASYONLARI İLE İLGİLİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Rengin Dekorasyondaki İhtişamı başlıklı makalemizde 2015 ev dekorasyonları, en güzel ev dekorasyonları ve kırmızı renk dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

çatı katı modelleriçatı modelleriçatı modelleri örnekleriçatı resimleriçatı görsellerimerdiven altıçatı katlarıçatı katı görselleriçatı katları modelleriçekme kat modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kırmızı Rengin Dekorasyondaki İhtişamı

Dekorasyonda renk seçimi çok önemlidir. Hatta ev dekorasyonunda ilk yapılacak işlemlerden biri de budur. Renk seçimlerinizde özellikle dikkat edeceğiniz konulardan...

Kapat