Moda Olan Dış Cephe Renkleri (Marshall Boya)

645

2014 Marshall boya dış cephe renkleri, marshall dış cephe renkleri, marshall moda olan dış cephe renkleri, en güzel dış cephe renkleri, en şık dış cephe renkleri, moda olan dış cephe renkleri, 2013 moda olan dış cephe renkleri, marshall dış cephe renk kartelası, marshall dış cephe boya tasarımları, dış cephe boyaları

Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (2)

BEYAZ RENKLER
Kavurucu yaz sıcaklarının yaşandığı alanlarda beyaz rengi kullanarak sıcağı yansıtarak bir nebze olsun serinleyebilirsiniz.

Evimizi, birbirinden güzel renklerden oluşan renk kartelasından hangisine boyatabilceğimize şaşırıyoruz. Binlerce renk arasından hangisine boyatalım derken imdadımıza teknoloji hemen yetişiyor. Binanızın dış cepheden çekilmiş bir resmini çekiyorsunuz ve dış cephenizi boyatmak istediğiniz renkleri bilgisayar üzerinde uygulamalı olarak görme şansınız oluyor. Bir kadının güzelliğini ortaya çıkaran iyi yapılmış makyaj ise, o halde binanızın da güzel olması için iyi bir makyaja ihtiyacı var demektir. Dış cephenizin dekorasyonu ne kadar güzel olursa olsun seçeceğiniz boya renkleri ile güzelliğine güzellik katabilir, berbat da edebilirsiniz. Dış cephelerinizi en güzel şekilde boyatabilmeniz için dekorsaati.com ekibi olarak moda olan dış cephe renklerinden oluşan bilgi ve görsellerinden oluşan bir resim galerisini sizler için hazırladık. Buyrun hep birlikte inceleyelim.

SARI TONLAR

Dış mekanda sarı renk ailesinden Fildişi, Ekin, Oksit Sarı ve Safran tonlarını kullanmanız güneşin enerjisini binaların dışına taşıyarak enerjik ve dikkat çeken bir görünüm oluşturacaktır.

Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (4) Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (5)

 

TOPRAK TONLAR

Dış mekanda toprak tonlarından hareketle Kiremit, Bej, Taba, Açık Kahve ve Toprak tonlarını kullanabilirsiniz. Sarı tonları ile yapacağınız kombinasyonlarla seçtiğiniz toprak tonu daha soft görünecektir.

Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (6) Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (7)

YEŞİL TONLAR

Yeşil tonlar kullanılarak boyanan binalar doğayla bütünleşerek çevresine sakinlik ve huzur yansıtacaklardır. Antik Yeşil, Kar, Çağla, Söğüt Yeşili, Defne Yaprağı, Bal Köpüğü tonlarını tek başına ya da kendi aralarında kombine ederek kullanın.

Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (8) Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (9)

MAVİ VE GRİ RENKLER

Bodrum Mavi, Okyanus Mavi yada Gece Mavisi ile gökyüzü sonsuzluğuna bürünebileceğiniz gibi Trianon Gri ya da Beton Gri ile yok görünmeyi tercih edebilirsiniz.

Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (10) Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (11)

PEMBELER VE KAYISILAR

Saray Pembe veya Kayısı tonlarını kullanarak alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Şeker görünümünde çekici renklerle eviniz daha sevimli görünecektir.

Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (1) Marshall dış cephe boya renk kombinasyonları (12)

Bir önceki yazımız olan Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri başlıklı makalemizde beyaz yatak odaları, beyaz yatak odası dekorasyonları ve beyaz yatak odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

d cephe boya renkleridış cephe boya modellerimarshall dış cephe boya renklerimarshall dış cephe boyalarıen güzel dış cephe boya renklerien guzel dis cephe renkleriev dış cephe boya renkleriev dış cephe modelleribina dış cephe boya modelleridış cephe renk kombinasyonları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

ahşap görünümlü seramik modelleri çeşitleri örnekleri tasarımları fiyatları ne kadar yeni sezon 2013 2014 Evinizin zemininde ne tür bir malzeme...

Kapat