Metal Fayans Modelleri ve Dekorasyonları

30

Ev dekorasyonunuz sırasında ıslak hacimlerin kaplama malzemesi olarak farklı bir alternatif arıyorsanız metal fayans modellerine bakmanızı tavsiye ederiz. Fayanslar daha önceden toprak fırınlandıktan sonra üzeri sırlanır ve ıslak hacimlerde suyun geçişini kesmek amacıyla kullanılırdı. Yeni trend metal fayans modellerinde istediğiniz şıklıkta ve parlaklıkta ve istediğiniz ebatlarda üretilen metal fayans modelleri ile banyo ve mutfak dekorasyonunuzu farklı bir alana taşıyabilirsiniz.

Metal fayansın diğer fayans modellerine göre yıpranması çok daha az ve kullanım ömrü daha uzundur. Dekorsaati.com ekibi olarak farklı bir fayans modeli olan metal fayans modellerinden oluşan aşağıdaki resim galerisini inceleyerek kendi banyo ve mutfaklarınıza uygulayabilirsiniz. Buyurun isterseniz şimdi de hep birlikte gözden geçirelim.

METAL FAYANS MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Simli Derz Dolgu İle Eviniz Parlasın başlıklı makalemizde derz dolgu ne işe yarar, derz dolgu nedir ve derz dolgunun faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

fayans arasına metal çıtaarasi citali fayans dekor modellerimetal fayans fiyatlarımetal fayans modelleridekorsaati com metal mutvak fayansfayans dekorasyonlarıfayans çıtalarımozaik fayans fiyatlari gorsellertezgah arası metal çitalarmetal cita modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014  Görselleri
Yağmur Tipi Duş Başlığı ile Banyo Dekorasyonu

Yağmur tipi duş başlığı, banyo dekorasyonu, banyo duş modelleri, duş başlığı modelleri, yağmur tipi duş başlığı çeşitleri Ev dekorasyonunuzu yaparken...

Kapat