Dekor Saati

Marshall damla sakızı duvar rengi

Çarşamba, 22 Temmuz 2015, 21:55

Evinizi boyatırken kaliteli ve göze hoş gelen bir renk tonumu arıyorsunuz, sizlere söyleyebileceğimiz en iyi boya markalarından biri olan Marshall boya, duvar rengi ise damla sakızı rengi olacaktır. Bu renk tonu ile evinizde dinlenirken, pastel bir renk tonu olduğundan ve gözü yormadığından tüm ruhunuzu dinlenmiş hissedeceksiniz.

Marshall damla sakızı ile boyanmış ev resimlerinden ve dekorasyon fikirlerinden oluşan güzel bir resim galerisini de sizlere sunuyoruz. Bu güzel resim galerisindeki resimleri daha yakından incelemek için resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Marshall damla sakızı boya rengi

Marshall damla sakızı boya rengi

Bir önceki yazımız olan Dyo Yazlık Boya Renk Kombinasyonları 2015 başlıklı makalemizde Dyo yazlık boya renk kartelası, dyo yazlık boya renk kombinasyonları ve dyo yazlık renkler ile ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

damla sakızı boya rengi marshalldamla sakızı rengi nasılmarshall damla sakızı rengi görseldamla sakız rengidamla sakız renksakız rengidyo damla sakızımarshall damla sakızı yorumdamla sakızı boya duvardaMarshall boya damla sakızı görseli,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel ikea mutfak masası fiyatları Fotoğrafları
İKEA MUTFAK MASASI MODELLERİ 15.07.2015

ikea mutfak masası modelleri, ikea mutfak masası çeşitleri, ikea yeni model mutfak masası, en ucuz ikea mutfak masası modelleri, ikea...

Kapat