Marshall Boya Osmanlı Renkleri ile Tarzınızı Değiştirin

200

Marshal boya, osmanlı renkleri, Lokum, Akide, Şerbet, Kahve, Marshall İç Cephe Boyaları, Marshal Dış Cephe Boyaları.

Marshall boya akzo nobel alman firmasıyla ortak olmuş ve Kocaeli Dilovasında müthiş bir fabrika kurmuş. Kurumsal kimliği ve ürettiği ürünleri ile Türkiyenin en büyük boya firmalarından biridir. Gerçek ürün kalitesi, ürettiği boya grubunun tamamına garanti veren boya firmalarındandır. Marshall boya ve Osmanlı sanatı uzmanı Serdar GÜLGÜN’ün hazırlamış olduğu koleksiyonu geçmişteki Osmanlı Saray renklerini bu güne taşıyarak evlerimize çağdaş bir osmanlı havası estirecektir. Osmanlı da bir saray duvarındaki kalem işi, bir padişahın kaftanı, bir macuncunun tezgahı, bir köylünün el ile dokuduğu yazması, bir caminin kubbesindeki renkli bezemeler yıllardır renklerin dekorasyonda kullanılması ile mümkün olmuş. Dekorsaati.com ekibi olarak şimdi sizleri osmanlı renkleri ile baş başa bırakmak istiyoruz.

marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (3)

Marshall Boya Duvar Desenleri

marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (1) marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (2) marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (4) marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (5) marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (6) marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (7) marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (8) marshall boya osmanlı renkleri desen uygulamaları (9)

UYGULANABİLİR OSMANLI DESENLERİ VE UYGULAMALARI

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

MARSHALL BOYA OSMANLI RENK KARTELASI

ScreenHunter_1

 

Bir önceki yazımız olan Manzaralı Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde en güzel duvar kağıtları, manzaralı duvar kağıdı modelleri ve manzaralı duvar kağıdı resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

osmanli renklerimarshall osmanlı renkleri fiyatlarımarshall desenli boyamarshall osmanli renkleri kataloğumarshall osmanlı renkleriosmanli desenli duvar kagitlarimarshall osmanlı renkleri fiyatmarshall osmanlı desenlerimarshall osmanlı desenleri fiyatlarıosmanli renkleri 2015 2016 duvar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Arabalı Yatak Modelleri

2013 arabalı yatak modelleri fiyatları çilek istikbal bellona tasarımları genç odası çocuk odası en ucuz Çocuklar arabalı yatak modellerine çok...

Kapat