Lületaşı Rengi ile Boyanmış Salonlara Bayılacaksınız!

11

Salonlar bir evin bel kemiğidir. Bu yüzden de salon dekorasyonunun evde önemli bir yeri vardır. Salon dekorasyonuna dikkat etmemizin sebeplerinden biri de en çok kullandığımız yerlerden biri olmasıdır. Yani kalabalık bir ortamda veya kalabalık misafirlerinizi ağırlarken en mecburen en büyük yer olan salonda bulunmamız gerekecek.

Bu makalemizde salon için uygun bir renk arayanlar için lületaşı rengini tavsiye ediyoruz. Toprak tonlarına yakın koyu veya açık tonları bulunmaktadır. Her zaman açık tonları öneririz. Fakat mobilya renginize aksesuarlarına göre de koyu tonlar da tercih edilebilir.

Bizler de dekorsaati.com ekibi olarak lületaşı rengi ile boyanmış salon dekorasyon örneklerini aşağıda sizler için hazırladığımız resim galerisinde topladık. Buyurun isterseniz hep birlikte gözden geçirelim. . .

LÜLETAŞI SALON DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Bohem Tarzını Yansıtan 20 Farklı Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde bohem tarzı ev dekorasyonu fikirleri, bohem tarzı ev dekorasyonu resimleri ve bohem tarzı ev örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kolonya Şişesi Süsleme Fikirleri

Son dönemlerde oldukça dikkat çeken dekoratif ögelerden biri de bize göre süslenmiş kolonya şişeleridir. Ferahlığın olmazsa olmazı mis kokulu kolonyalar...

Kapat