Leylak Rengi Ev Dekorasyon Modelleri

245

Öncelikle leylak rengini tanımlayacak olursak mora yakın ama daha açık bir renkten oluşmaktadır. Özellikle yatak odaları için tercih edilen leylak rengi bunun dışında çoğunlukla olmasa da oturma odası veya salonlarda da kullanılmaktadır. Görüntü olarak çok güzel bir yeri olan leylak rengini sizlere de öneririz.

Özellikle mobilya seçimlerinizi de bu renge yakın yaparsanız yapacağınız bölümün dekorasyonu çok güzel olacaktır. Yani bu renge yakın seçeceğiniz mobilyalar beyaz, bej rengi veya daha farklı açık renkler olabilir. Bu renk ile ilgili dekorasyon örnekleri için aşağıda dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz zengin galeri bölümümüzden en şık tasarımları ve modern dekorasyonları inceleyebilirsiniz.

LEYLAK RENGİ EV DEKORASYON MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Gerdirme Tavan Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gerdirme tavan modelleri, en güzel gerdirme tavan modelleri ve en şık gerdirme tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ev dekorasyon modelleri resimlileylak rengileylak pembe beyaz ev dekoruleylak dekorasyonleylak rengine uygun salon takımları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Değişik  Dizaynları
En Güzel Salon Dekorasyonu Resimleri

Bir evin en güzel bölümü salonlardır. Vaktimizin hemen hemen hepsini bu bölümde geçiririz. Gelen misafirlerimizi bile büyük ve ferah olduğu...

Kapat