Küçük Banyomun Dizaynını Nasıl Yapmalıyım

593

Hayatın zorluğu, kazandığımız paraya göre almış olduğumuz küçük evlerin ve hayallerimizin dışında kalan yaşam alanlarımızı en iyi şekilde nasıl dekore edebileceğimizi bilirsek sonuç çok başarılı olacaktır. Küçük evlerimizde bulunan mutfak veya küçük banyolarınızı nasıl dekore edeceğiniz hakkında sizlere biraz fikir vermek istiyoruz.

İşlevsel olmayan ve küçük olan banyonuzu yeniden tasarlamanız gerekiyor ise onu daha kullanışlı hale getirebileceğiniz hakkında sizlere fikir vermek istiyoruz. Aşağıda bir çok kuşbakışı banyo görselini inceleyerek sizin banyonuz için en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Banyonuzun metrekaresi küçük olduğundan her alanı en iyi şekilde değerlendirmenizde yarar var. Küçük banyonuzu dekore ederken, duş kabini, lavabo, klozeti nereye yerleştireceğiniz, banyo dolaplarını nereye koyacağınız hakkında bir kağıt üzerinde eskiz çalışması yapmanızda yarar var. ürünleri nereye ve nasıl yerleştireceğinize ve yerleştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin metrekaresini bu eskiz üzerine çizerek sığıp sığmayacağını görün.

Küçük Banyo Dizaynı

Küçük Banyo Dizaynı

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Model Müstakil Ev Tasarımlarını Gördünüz mü? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Konunun Etiketleri:

küçük banyo dizaynı nasıl yapılırBanyo Armatürleri mailbanyomu nasıl dekore ederim8metre kare mutfak nasil dekore edilirküçük banyolara nasıl dolap yapılırküçük banyoları nasıl dekore edebilirimküçük banyomu nasıl yerleştirmeliyimküçük banyoya nasıl küvet sığarküçük olan banyomu nasıl dizayn ederimkare banyonun dizaynı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2016 Marshall Boya Renk Kartelası

2016 Marshall boya renk kartelası, marshall boya renk kartelası, marshall renk kartelası, marshall iç cephe renk kartelası, marshall dış cephe...

Kapat