Dekor Saati

Küçük Banyomun Dizaynını Nasıl Yapmalıyım

Pazartesi, 08 Şubat 2016, 00:22

Hayatın zorluğu, kazandığımız paraya göre almış olduğumuz küçük evlerin ve hayallerimizin dışında kalan yaşam alanlarımızı en iyi şekilde nasıl dekore edebileceğimizi bilirsek sonuç çok başarılı olacaktır. Küçük evlerimizde bulunan mutfak veya küçük banyolarınızı nasıl dekore edeceğiniz hakkında sizlere biraz fikir vermek istiyoruz.

İşlevsel olmayan ve küçük olan banyonuzu yeniden tasarlamanız gerekiyor ise onu daha kullanışlı hale getirebileceğiniz hakkında sizlere fikir vermek istiyoruz. Aşağıda bir çok kuşbakışı banyo görselini inceleyerek sizin banyonuz için en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Banyonuzun metrekaresi küçük olduğundan her alanı en iyi şekilde değerlendirmenizde yarar var. Küçük banyonuzu dekore ederken, duş kabini, lavabo, klozeti nereye yerleştireceğiniz, banyo dolaplarını nereye koyacağınız hakkında bir kağıt üzerinde eskiz çalışması yapmanızda yarar var. ürünleri nereye ve nasıl yerleştireceğinize ve yerleştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin metrekaresini bu eskiz üzerine çizerek sığıp sığmayacağını görün.

Küçük Banyo Dizaynı

Küçük Banyo Dizaynı

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Model Müstakil Ev Tasarımlarını Gördünüz mü? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Konunun Etiketleri:

banyomu nasıl dekore ederimküçük banyo dizaynı nasıl yapılır8metre kare mutfak nasil dekore edilirküçük olan banyomu nasıl dizayn ederimküçük banyoya nasıl küvet sığarküçük banyomu nasıl yerleştirmeliyimküçük banyoları nasıl dekore edebilirimküçük banyolara nasıl dolap yapılırkare banyonun dizaynıhttps://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 XIUhfsGCguyT-hDXIVfNWLawWI_d30j-wqZpEXPEDcx4n3ZmWnTnVdefQ6EEb9fg 272251cb0a28f9fbfba139974f9731a9f017780d&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2016 Marshall Boya Renk Kartelası

2016 Marshall boya renk kartelası, marshall boya renk kartelası, marshall renk kartelası, marshall iç cephe renk kartelası, marshall dış cephe...

Kapat