Kışlık Teras Dekorasyonu

198

Sizlerin de bildiği gibi kış mevsimi geldi çattı. Soğuklar iyice etkisini göstermeye başladı. Bu yüzden de önlemlerimizi şimdiden almamız gerek. Gördüğüm kadarıyla bazı evlerde sobalar şimdiden kuruldu bile. Şimdi ki konumuz evlerinde teras bulunan misafirlerimiz için olacaktır. Yaz aylarının keyif verici bir ortamı olan teraslar kış aylarında kullanılmayacağı için bu bölüm için de bir ayrıntı düşündük. Yani hem yazın hem de kışın kullanabilmemiz için bir kaç işlem yapmanız gerekmektedir.

Normal büyüklükteki terasınızın etrafını açılır kapanır pencereler şeklinde yaptırabilirsiniz. Yani tamamen katlanır bir şekilde yaptırdığınız zaman kışın bundan faydalanıp gönül rahatlığı ile bu bölümü kullanabilirsiniz. Bu olay maddi olarak beni aşar diyenler için de daha ucuz yollu bir kapatma şekli bulabilirsiniz. Örneğin cafe tarzı yerlerde bulunan naylon şeklinde örtülerden de kullanabilirsiniz. İçeriye de elektrikli sobayı kurduktan sonra rahat rahat ısıtabilirsiniz içeriyi. Şimdi de isterseniz dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz örnek resimlere hep birlikte bir göz atalım.

KAPALI TERAS DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Salonlara Özel Asma Tavan Modelleri başlıklı makalemizde 2015 asma tavan modelleri, akustik asma tavan modelleri ve en güzel asma tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kapalı terasKAPALI TERAS FİKİRLERİkonya kapalı teras yapan firmalardeğişik teraskapalı teraslarkapalı teras modelkapalı teras resimleriucuz yollu bahce dekarasyonlarıkapalı terasta soba keyfikışlık bahçe örnekleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Süper salon asma tavan dekorları Modelleri
Salonlara Özel Asma Tavan Modelleri

Özellikle kalabalık ailelerin veya kalabalık bir misafir topluluğunda oturmak için tercih edilen yer salonlardır. Oturma odalarına göre daha büyük ve...

Kapat