Kısa Perde Modelleri

409

Perde modellerinde de artık yeni dönem başladı. Eskiden uzunca ve fazla fazla perdeler asılırdı. Ana şimdi yeni sezonda tam asacağınız yere göre boyu boyuna eşit olarak asacağınız perdeler çıktı piyasaya. Bana kalırsa daha şık ve güzel duruyor. Hem eskisi gibi bütün duvarı kaplamaya gerek yok. Sadece pencereyi örtecek kadar olması yeter. Çünkü artık eskisi gibi duvarlar kötü bir görüntüye sahip değil.

Sizlerin de bildiği gibi eskiden bazı insanlar duvardaki lekeleri veya izleri gizlemek için de perdeleri uzun kullanmaktaydı. Ama şimdi ise perde modellerinde yeni bir devrim başladı ve kısa perde çeşitlerine geçildi. Genelde iki parçadan oluşan kısa perdeler evinizde değişik bir dizayna da yardımcı olacaktır. O halde ne duruyorsunuz ! Haydi hep beraber dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz görsellere bir göz atalım.

 

KISA PERDE MODELLERİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Balkon Kapısı Perde Modelleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 balkon kapısı perdesi, 2014 balkon perde modelleri ve Balkon Kapısı Perde Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

Kısa Perde Modellerikısa perdekisa perdelerkisa perde modelleri 2014kısa mutfak perdelerikırmızı yatak odasıkapı dekorasyonkısa perde örnekleriev icin kisa erde gibi aksesuarlarçok kısa perde,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şık ve Ferah Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Bir evde kadınların en çok istediği daha doğrusu güzel olmasını istediği iki yer vardır. İlki yatak odası ikincisi de banyosudur....

Kapat