Kim Kardashian Ev Dekorasyonu

118

Kim kardashian ev dekorasyonu, ünlülerin muhteşem evleri, resimleri 2013

Kim kardashian 21 Ekim 1980 yılında Los Angeles,California doğumlu.  Amerika’nın magazinel yıldızı  baba ve Ermeni annesi ise Hollandalı bir ailenin çocuğudur. Amerika’da  ve tüm dünyada yaptığı  her olayın magazini meşgul ettiği , erotik kasetini bile paraya çeviren ünlü, dünyanın en çok kazanan sanatçıları arasında yerini almaktadır. Şu an hamileliğiyle magazin basınını meşgul eden muhteşem bir şatoda yaşıyor. Bu evi görmeden kimse evini dizayn etmesin.  Gerçekten görülmeye değer bir ev. Özellikle yapılan dekorasyonlar insanın gözünü kamaştıracak nitelikte bir güzelliğe sahip. Sizler için incelediğimiz resimleri görünce bize hak vereceğinize inanıyorum. Buyurun şimdi de bu muhteşem evin dekorasyonuna bir göz atalım.

 

12

Evin dış görünümünden de iç dekorasyonun ne kadar şık olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Muhteşem bir bahçenin içinde çiçeklerle tasarıma renk katılmış.

ev dekoru

Krem renginin hakim olduğu sade bir güzelliğe sahip olan muhteşem bir yatak odası…

ev dekoru (1)

Mutfak ise amerikan mutfak tarzında düzenlenmiş yeterince büyük ve ferah omasıyla çok güzel bir görüntü sağlıyor.

ev dekoru (2)  ev dekoru (4)

Diğer bölümler gibi banyo da çok ferah. Böyle olunca çok güzel bir dekor uygulanabilir.

ev dekoru (5) ev dekoru (6) ev dekoru (7) ev dekoru (8) ev dekoru (9) ev dekoru (10) ev dekoru (11) ev dekoru (12)

 

Bir önceki yazımız olan Sibel Can Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde hakan ural, sibel can ve sibel can 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

muhteşem ev dekorasyonusibel canın ev dekorasyonusibel canin evikim kardashian eviamerikan tarzı ev dekorasyonukim kardashiannın muhteşem evisibel can ev dekorasyonAmerikan Ev dekorSibel Canın vıllasısibel can evi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sibel Can Ev Dekorasyonu

Sibel can ev dekorasyonu, sibel canın evi, ünlü modelleri, örnekleri, resimleri, sanatçı hakkında bilgiler, sibel can'ın hayatı Sibel Can 1...

Kapat