Karaca Home Hello Kıtty Genç Nevresim Takımları 2013

322

Karaca home markasını tanıtırken gönül rahatlığı ile tanıtıyorum. Çünkü; almış olduğunuz ürün ile ilgili memnun kalacağınızdan o kadar eminim ki. Sadece sizde değil o ürünü almış olduğumuz genç de kendi zevkine göre dizayn edilmiş bu ürünler ile daha güzel rüyalar görecektir. Ürünlerin özelliği %100 keten olması. Keten insan vucuduna zarar vermeyen bir kumaş türüdür, cildi tahriş etmez. Teri çeker, mikrop barındırmaz. Dekorsaati.com ekibi olarak şimdi sizlere Karaca home hello kıtty genç nevresim takımlarını tanıtmak istiyoruz.

Tanıtacağımız Karaca home hello kıtty genç nevresim takımlarının tamamının özellikleri. çeşitleri ve ebatları aşağıdaki gibidir.

%100 Cotton

Nevresim Takımı Tek Kişilik

Nevresim: 160×220 cm

Yatak Çarşafı: 180×240 cm

Volanlı Yastık Kılıfı: 50×70 cm (1)

Complete Tek Kişilik

Kapitoneli Nevresim: 180×230 cm

Yatak Çarşafı: 180×240 cm

Volanlı Yastık Kılıfı: 50×70 cm (1)

1) HELLO KITTY FUNNY (Tek kişilik fiyatı: 89.90 tl)

hellokitty funny

2) HELLO KITTY SNOWY (Tek kişilik fiyatı: 89.90 tl)

hello kitty snowy

3) HELLO KITTY RED (Tek kişilik fiyatı: 89.90 tl)

hello kitty red

4) HELLO KITTY HAPPY (Tek kişilik fiyatı: 89.90 tl)

hellao kitty happy

Bir önceki yazımız olan Karaca Home Genç Odası Nevresim Takımları 2013 başlıklı makalemizde 2013 karaca home nevresim çeşitleri, karaca home ve karaca home genç odası nevresim çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

üç boyutlu nevresim takımlarıkaraca home nevresimkaraca home hello kittykaraca hello kitty nevresim takımı fiyatlarıkaraca hello kittygenc nevresim takımlarıkaraca hello kitty uyku seti model fiyatgenç nevresim takımıkaraca home hello kitty uyku setikaraca home hello kitty nevresim takımı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Karaca Home Genç Odası Nevresim Takımları 2013

Karaca home genç yatak örtüleri, karaca home genç yatak örtüleri özellikleri, karaca home genç yatak örtüleri ve fiyatları hakk. Karaca...

Kapat