Kabartma Duvar Kağıdı Modelleri Örnekleri

169

Kabartma duvar kağıtları genelde 3 boyutlu duvar kağıdı olarak da bilinir. Bunların en önemli özelliği desenlerinin gerçeğe çok yakın olmasıdır. Örneğin tuğla şeklinde görünen bir duvar kağıdını dokunmayana kadar gerçek bir tuğladan yapılmadığını anlamak pek mümkün değildir. Üç boyutlu duvar kağıtları bu özelliği sayesinde çok ilgi duyulan bir çeşittir.

Boyadan sıkıldıysanız ve evinizde farkındalık yaratmak istiyorsanız üç boyutlu duvar kağıtlarını ev dekorasyonunuz da kullanabilirsiniz. odanızın tamamını duvar kağıdı yapabileceğiniz gibi, bölgesel olarak da yaptırabilirsiniz. Salon dekorasyonlarında tv’nin arkasına denk gelen duvarlar özellikle duvar kağıdı yapıldığında farklı ve güzel bir sonuç elde edersiniz.

Hangi şekilde olursa olsun gerçekten ayırt edilemeyecek nesneler kullanılarak tasarlanır. Bu güzelliğe de hayran kalmamak elde değil doğrusu. Bizler de dekorsaati.com olarak siz değerli misafirlerimiz için birbirinden güzel ve modern kabartma duvar kağıdı modellerini inceledik ve incelediğimiz bu tasarımları bir galeri altında topladık. Aşağıdaki resim galerimizden en güzel örnek resimleri gözden geçirebilirsiniz. Resimleri daha yakından incelemek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.

 

KABARTMA DUVAR KAĞITLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri 2014 2015 başlıklı makalemizde 2014 duvar kağıtları, 2015 duvar kağıtları ve duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kabartma duvar kağıtlarıkabartma duvar kagidikabartmalı duvar kağıdı modellerikabartma örneklerikabartma duvar kağıdı modelleriduvar kabartma modelleriled nis modellerikabartma duvar yazısı tasarımkabartma için resim örneklerikabartma kağıt resim için kac TL,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bahçe Dekorasyonu 2014

Doğa ile iç içe yaşamak her zaman güzel olmuştur. Yararı var zararı yok desek yeridir. Bu yüzden insanlar sürekli yazlık...

Kapat