İstikbal Perla Koltuk Takımı 2015.08.03

267

İstikbal perla koltuk takımı, perla koltuk takımı istikbal, perla koltuk, perla istikbal koltuk takımı

İstikbal mobilya tarafından üretilen yüzlerce koltuk modeli arasından sizlere perla koltuk takımını tanıtmak istiyoruz. Country tarzda üretilen perla modelinin en belirgin özelliği yerden yüksek ayakları ve silinebilen kumaşı ile salonunuza şıklık katacak bir koltuk.

  • Sırt minderlerinde yer alan ana kumaş uygulaması, kol kenarlarında bulunan fitilleri ve lükens ayak yapısı ile son dönemin popüler tarzı olan country çizgilerini yansıtan tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.
  • Ürünümüzün berjer ayakları doğal ahşaptan imal edilmiş olup, sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarına sahiptir. Ayrıca, Perla Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, dileyen tüketicilerimiz ürünümüzü Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir.
  • Perla berjer ayakları doğal ahşaptan imal edilmiş olup, sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarına sahiptir.
 istikbal-perla-dlx-takim-perla-mor
İstikbal perla koltuk takımını seçmeniz için dikkat edeceğiniz en önemli hususlar; Silinebilen kumaş olması, Alt tarafında saklama sandık barındırması, Yumuşak bir kumaş dokusuna sahip olması, Açıldığında yatak olabilme özelliği ve en önemlisi rahatça koltuk altlarını silebilmeniz için yerden yüksek ayaklıklar.

Bu Konunun Etiketleri:

istikbal perla koltuk takımıİSTİKBAL PERLAPERLA KOLTUK TAKIMIperla koltuk takımı istikbalistikbal perla delükx koltuk takımıperla koltuk2016 koltuk takımı modelleriistikbal perla delux koltuk takimiistikbal perla kanepeperla deluxe istikbal,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon  Dizaynları
Alfemo Kanepe Modelleri 2015.08.02

Alfemo kanepe modelleri, alfemo çekyat takımları, alfemo yataklı kanepe modelleri, alfemo siyah kanepe modelleri, alfemo beyaz kanepe modelleri,  Alfemo kanepe...

Kapat