İç İçe Geçebilen Modern Bıçak Seti

463

iç içe geçebilen bıçak setleri takımları ilginç şık modern dekoratif modelleri çeşitleri en güzel 2013

modern bıçak takımları

Mutfaklarımızın önemli gereçleri arasında yer alan bıçaklar bir çok konuda işimizi kolaylaştırır. Mutfak gereçlerinin seçiminde genel olarak görünümü açısından çok da dikkat edilmese de bizler bunun yanlış bir düşünce olduğunu söyleyebiliriz. Mesela misafirleriniz geldiğinde sofrada her türlü yiyeceğin ve gereçlerin güzel ve düzenli görünümü karşınızdakileri rahatlıkla etkiler. Bu güzel görünüm için sizlere modern ve şık bir bıçak takımı örneği sunmak istiyorum. İç içe geçebilen bıçak seti 4 parçadan oluşuyor. Büyükten küçüğe doğru iç içe geçirilmiş güzel ve şık görünümü ile harika bir tasarım. Buyurun isterseniz hep birlikte inceleyelim.

en güzel bıçak setleri modern bıçak modelleri modern bıçak setleri

Bir önceki yazımız olan Mutfak Kahvaltı Masaları başlıklı makalemizde en güzel mutfak masaları, mutfak kahvaltı masaları ve mutfak köşe takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

iç içe geçen bıçak setiic ice gecen bicakbıçak çeşitleriiç içe geçen bıçak seti fiyatlarıiç içe bıçakiç içe bıçak setiic ice gecebilen modern bıcak seti online satısşık mutfak gereçleriiç içe bıçaklaric ice gecmeli bicak,2 thoughts on “İç İçe Geçebilen Modern Bıçak Seti

  1. Yusuf Saat

   Sayın Yunus Anlaş,
   dekorsaati.com sitesi olarak amacımız; dünyada ve Türkiyede dekorasyon alanında çıkan en son ürünleri imkanlarımız dahilinde sizlere tanıtmak. Sitemiz üzerinde herhangi bir ürün satışı yoktur. Matruşka misali iç içe geçmiş çeşitli boylarda 4 bıçaktan oluşan bu set Mia Schmallenbach’ ın tasarımı olup Türkiye’de herhangi bir yerde satışının olup olmadığını bizler de bilmiyoruz. Nerede satıldığını duyduğumuz anda sizlerle paylaşırız. Saygılarımızla (www.dekorsaati.com)

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dünyanın Yedi Harikası Yeniden Seçildi !

dünyanın yeni yedi 7 harikası neler hangileri ne zaman açıklandı resimleri hakkında 2013 Normalde dünyanın yedi harikası olarak bilinen; Keops...

Kapat