Huzur Veren Banyo Tasarımları

152

Günün bütün yorgunluğunu atacağınız bir banyo düşünün, kapısını açtığınızda size huzur veren bir banyo tasarımı nasıl da güzel olur değil mi? Ev dekorasyonunda en fazla emek verilen bölümlerden birisi mutfak dekorasyonu diğeri ise banyo dekorasyonudur. Huzur veren bir banyo dekorasyonu için öncelikle yapmanız gereken içerisinde dinlenebileceğiniz, günün bütün yorgunluğunu alacak olan bir jakuzi veya küçük ev tipi bir sauna hiç de fena olmaz.

Ev tipi saunalar 2014 yılında en fazla tercih edilen banyo dekorasyonlarından biridir. Banyoda dinlenirken iyi bir müzik ve ses sistemi veya plazma bir tv de banyonuza ekletebilirsiniz. Işık sistemi de çok önemli. Özellikle loş ve sizlere huzur veren mum ışıklarından faydalanabilirsiniz. Dekorsaati.com ekibi olarak temennimiz  sizlere huzur verecek bir banyonun sizlerin olması dileği ile….

Huzur veren banyo dekorasyonu (1) Huzur veren banyo dekorasyonu (2) Huzur veren banyo dekorasyonu (3) Huzur veren banyo dekorasyonu (4)

MODERN BANYO TASARIMLARI RESİM GALERİS

Bir önceki yazımız olan En Güzel Banyo Aydınlatma Fikirleri başlıklı makalemizde banyo aydınlatma fikirleri, banyo aydınlatmaları ve dekoratif banyo aydınlatmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

modern banyo tasarımlarıen lüks banyo dolap modellerilüks banyo dolapları modellerilüx restaurant banyo dizaynlarımodern banyo dolapları görseller,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni  Dizaynları
En Güzel Banyo Aydınlatma Fikirleri

  BANYO AYDINLATMA TASARIMLARI RESİM GALERİSİ

Kapat