Gri Zemin Dekorasyon Örnekleri

328

Ev dekorasyonunda şu anda zemin ile ilgili çok fazla tasarım yapılıyor. Önce ahşap zemin modelleri sonra laminant parke modelleri şimdi de zeminde gri renk çok ilgi ile karşılanıyor. Bir de zemine göre ev boyası düşündüğünüz zaman çok güzel bir dekorasyon ortaya çıkacaktır.

Son zamanlarda gri zemin internet ortamı dahil olmak üzere çok aranıyor ve uygulanıyor. Bizler de dekorsaati.com olarak birbirinden güzel ve çok modern zemin dekorasyonlarını sizler için inceledik. İncelediğimiz bu şık örnekleri hep birlikte gözden geçirelim.

 

GRİ ZEMİN DEKORASYON ÖRNEKLERİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Heterojen ve Homojen Pvc Yer Kaplamaları başlıklı makalemizde en güzel pvc yer döşemeleri, hastane yer döşeme malzemeleri ve Heterojen pvc yer kaplamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

gri zemin icin 2015değişik zeminlerGRİ ZEMİNev icin gri zemingri zeminlergri parke modelleri gorsellerzemini gri mutfak dekorasyonugri laminant parke için dekarasyon önerilerigri laminant dizaynıdekorasyon gri zemin,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gül Kurusu Rengi Dekorasyon Örnekleri

Şu sıralarda hemen hemen herkes evini yenilemeye başladı. Tabi yenileme işlemleri genel olarak boya işleri ön planda tutulur. Tabi işlere...

Kapat