Gri Renkli Yatak Odası Tasarımları

336

Bazı renkler vardır, kıymetlerinin anlaşılması bazen çok zaman alabilmektedir. Bu renklerden biri de gridir. Kararsızlığın, belirsizliğin rengiymiş gibi algılanan gri renk aslında doğru tasarımların ve kombinlerin içinde ele alındığında son derece hoş dekorasyonların baş mimarı olabilmektedir.


Huzurlu bir ortamın sağlanmasının çok önemli olduğu yatak odalarında da gri rengi bizce öncelikleriniz arasına almalısınız. Zira, özellikle pastel renkler ve pastel renkli desenler ile kombin edildiğinde gri renkli yatak odası tasarımları bir görsel şova dönüşebilmektedir.
Öncelikle gri rengi mobilyada mı aksesuarda mı tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Mobilyalar gri renkte tercih edilmişse, pastel renkler ya da turkuaz, mavi gibi çarpıcı düz renklerden oluşan aksesuar veya tekstil ürünleri ile odaya bir renk katmanızı tavsiye ediyoruz.


Mobilyanın beyaz tercih edilmesi halinde gri tekstil ürünleri ve canlı renklerdeki aksesuarlar ile kombin edilmiş bir tasarım, odanızın genelinde çok şık bir havanın esmesine imkan tanıyacaktır.


Gri rengin hakim olduğu aksesuarları kullanmak yönünde bir tercihinizin varsa şayet odanın geri kalanında beyaza ve renkli tekstil ürünlerine yer vermeniz dekorasyonda dengenin sağlanmasına katkı sağlıyor olacaktır.


Gri renk tek başına cansız albenisiz bir renkmiş gibi algılanmakta, ancak doğru bir denge sağlandığında bu algının çok da doğru olmadığı açıkça anlaşılmaktadır. Dekorasyonda doğrular ve yanlışlar yoktur; sadece hayal dünyalarının yarattığı tasarımlar vardır. Bırakın sizin de hayal dünyanız doyasıya konuşsun!

Gri Renkli Yatak Odası Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Modern İç ve Dış Kapı Modelleri başlıklı makalemizde 2017 modern iç kapı tasarımları, dış kapı modelleri 2017 model ve en güzel kapı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

gri renk dış kapıgri renk yatak odasıgri renkli yatak odasıgri yatak odaları tasarımgri yatak odası duvarları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Modern İç ve Dış Kapı Modelleri

Dekorasyonda çok fazla unsurun birbiri ile uyumu söz konusudur. Detaylar kalitenin temininde son derece önemli olduğundan, iyi bir dekorasyon çok...

Kapat