Gizli Işıklı Asma Tavan Modelleri

323

Gizli ışıklı asma tavan modelleri, modern asma tavan modelleri, gizli ışık modelleri, alçıpan gizli ışık modelleri

Ev dekorasyonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz veya yeni bir ev yaptığınızda ve nasıl bir tavan dekorasyonu yapacağınıza karar vermediyseniz 2014 yılı trendleri arasında girmiş olan gizli ışıklı asma tavan veya duvar niş modelleri yer alıyor. Eskiden tavanlarınız arasından geçen tesisat borularını, kablo tesisatlarını, veya görünmesini istemediğiniz boruları gizlemek, çok yüksek ve göze hoş gelmeyen tavanları belli bir seviyeye çekmek için asma tavan uygulanırdı. Günümüzde ise tamamı ile dekoratif amaçlı ve nerede ise evin her bölümüne uygulanır hale geldi.

En fazla salon ve yatak odasında kullanılsa da, mutfak ve çocuk odalarında da kullanır olduk. Bu asma tavanlar arasında en fazla tercih edileni gizli ışıklı denilen asma tavanlardır. Tavanlarda bırakılan oyukların ve kenar boşluklarının iç tarafına döşenen led lamba veya hortum ışık sistemleri arasından odanızın dekorasyonu nu tamamlayan her hangi bir renk ampul veya ışık döşetmek mümkün. Geceleri sadece bu gizli ışıklı ledler açıldığında çok güzel bir asma tavan görüntüsü ve tavan dekorasyonu ortaya çıkar.  Gizli ışıklı asma tavan modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Bu asma tavanları daha yakından görmek için resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Gizli Işıklı Asma Tavan Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Mutfak Asma Tavan Modelleri 2014 2015 başlıklı makalemizde modern asma tavan modelleri, mutfak alçıpan asma tavan modelleri ve Mutfak asma tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

led ışıklı asma tavan modelleriışıklı tavan modelleritavan ışıklandırma modellerigizli ışıklı asma tavan modelleriışıklı tavanisikli asma tavanasma tavan led ışıkledli asma tavan modelleriasma tavan ledli lambaled ışıklı tavan modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mutfak Asma Tavan Modelleri 2014 2015

Mutfak asma tavan modelleri, mutfak alçıpan asma tavan modelleri, mutfak taş yünü asma tavan modelleri, modern asma tavan modelleri Evinizi...

Kapat