Genç Kız Odaları

373

Genç kız odaları, Genç kız odası nasıl dekore edilir?

Bir çok anne baba çocuğunun büyüdüğünü çok geç veya hiç anlamak istemez. Zamanında almış olduğu çocuk odasını onlar evlenene kadar kullanmak istiyor. Her çocuğun odasında yer alan çocuk odasını orta okuldan sonra kullanmak istemez çünkü eve gelen arkadaşlarına odasını gösterirken dalga geçeceklerini düşündüğünden hiç kimseyi eve davet bile etmez.

Çocuklarınızı bu duruma düşürmek istemiyorsanız onların yaşına göre oda dekorasyonlarını da değiştirmeniz gerekecektir.

Kız çocuklarının hayallerini süsleyen aşağıdaki resimde görünen kız çocuk odası belli bir süre geçtikten sonra çok çocukça geleceğinden dolayı değiştirmek isteyecektir.

genç-kız-odası-modelleri-20

Bu zaman zarfında genç kız odalarında daha çok ayna ve sehpalar ön plana çıkıyor. Bilgisayar veya tabletini daha rahat kullanmak için bilgisayar sehpası ve daha renkli bir yatak odası isteyecektir.

genç-kız-odası-modelleri-14

Bunun yanında genç kızların sade beyaz bir yatak odası ile birlikte renkli duvar kağıtları ile süslenmiş ders çalışma masası ile tamamlanmış bir oda dekorasyonu da beğenilenler arasında.

kız çocuk odası

Sadelikten hoşlanmayan ve duvar dekorasyonlarında pembenin bütün tonlarını kullanmak isteyen romantik genç odası dekorasyonu ile birlikte oda dekorasyonunu tamamlayan bir perde dekorasyonu ve fiskos masası ile birlikte kullanılan iki adet berjer çok hoş bir dekorasyon fikri.

genç-kız-odası-modelleri-3

Aşağıdaki resim galerisinde birbirinden güzel genç kız odaları için beğendiğimiz modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Kendi kızınız için nasıl bir genç kız odası alacağınıza henüz karar vermemişseniz aşağıdaki modelleri incelemenizde yarar var.

en güzel genç kız odası en güzel genç kız odası-2 en güzel genç kız odası-3 en güzel genç kız odası-4 en güzel genç kız odası-5 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-04 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-05 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-07 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-11 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-18 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-24 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-28 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-32 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-34

Bir önceki yazımız olan Küçük Banyomun Dizaynını Nasıl Yapmalıyım başlıklı makalemizde 8 metre kare banyo tasarımı, banyo nasıl dekore edilir ve beş metrekare banyo tasarımı nasıl olur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

genç kız odalarıgenç kız odaları dekorasyonlarıgenç kız oda dekorasyonukız odaları resimlerisaif boya çeşitlerigenç odaları kızgenç kız oda dekorasyonlarıgenç kız oda dekorasyon fikirlerigenc kiz odasina koltukgenç kız odaları n11 com,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kumaş koltuk nasıl temizlenir?

Koltuk nasıl temizlenir, Koltuktaki lekeler nasıl çıkar? Bir çok insanın veya ev hanımlarının derdi koltukların üzerine dökülen sıvı veya katı...

Kapat