Filli Boya Renk Kartelası Dış Cephe 2015

431

Filli Boya Renk Kartelası Dış Cephe 2015

Dış cephenizin boyaya ihtiyacı var ise sizlere tavsiyemiz kaliteli bir boya kulanın. Dış cephenin sağlıklı bir şekilde boyanmaması iç cephede yaptığınız dekorasyona da zarar verir. Peki sağlıklı bir dış cephe nasıl olmalı?

Bu sorunun cevabına gelince dış cephede ilk önce yapmanız gereken iyi bir izolasyon yaptırmak. İzolasyon üzerine kara sıva dediğimiz bir sıva yapılmalı ve  bu sıvanın üzerine izolasyonlu bir astar uygulaması yapılır. İzolasyonlu astar kuruduktan sonra üzerine su geçirmeyen izolasyonlu 2 kat dış cephe boyası ile boyanmalı. Bütün bu işlemlerden sonra hem binanızı, hemde iç cephedeki duvarlarınızın neme, küfe, kokuya karşı korumuş oldunuz. Bu işlemlerin yapılması için size gerekli olan sağlıklı ve kaliteli bir boya önermemiz olacaktır. Filli boya dış cephe astarı ve filli boya dış cephe boya renklerinden hangisini kullanacağınız sizler zevkine kalmış. Dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladığımız resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DÜFA BOYA RENK KARTELASI VE UYGULAMALARI başlıklı makalemizde düfa boya ile boyanmış ev dekorasyonları, Düfa boya renk kartelası ve uygulamaları ve düfa boya renk kataloğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

filli boya dış cephe renk kataloğu 2015filli boya dış cephe renk kartelasıfilli boya dış cephe renk kartelası 2015filli boya renk kataloğu 2015 dış cephefilli boya renk kataloğu dış cephe 2015küf yeşili koridorwww dekorsaati com discepe boya kotlarimeltem rengi duvarfilli expert dış cephe renk kartelasıfilli boya renk kataloğu dış cephe görseller,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2015  Dizaynları
Apartman Girişi Asma Tavan ve Duvar Nişleri

Apartman girişi asma tavan modelleri, apartman girişi dekorasyon fikirleri, apartman girişi tavan dekorasyonu, apartman giriş dekorasyonu nasıl yapılır, apartman giriş...

Kapat